Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Kosmētika / Ādas kopšanai
Elina luksusa augļu duša vieglu tīrīšanu
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

Svaigu augļu dušas prieks atsvaidzināts no rīta un padara jūs fit par dienu. Elina luksusa augļu duša ar saviem daudzveidīgajiem garšu 300 ml nodrošina katru deguna tipam atbilstošu aromātu.

Viegla tīrīšana no galvas līdz kājām

Augļu duša ar putām jaukais rūpīgi attīra visu ķermeni un atstāj patīkamu delikāts aromāts, kas satur vajadzīgās svaigu dienu. Izdevīgi 300ml pakotne ir ilgstoša, dušas želeja, dažādu augļu aromāts ir arī piemērots pieteikuma izskatīšanu rīta dušā pēc pirts, baseins un sporta.

Augļu smakojošu dušas fun

Dušā, ir jau daudz vairāk nekā tikai ķermeņa tīrīšanu. Iekļaut luksusa dušas flavors atsvaidzināt savu aromātu sajūtas un attīstīt individuālo popurijs, kas ilgst un ilgst. Tāpēc, ka gaumes ir tik atšķirīga, Elina luksusa augļi ir dušas 300ml, dažādos variantos pieejams. Sulīgs spēcīgu granātābolu, atsvaidzinošu Green Apple, saldu augļu meloņu un salds pīrāgu sarkano vīnogu radīt juteklisku gaisotni, ar savu atšķirīgu garšu veiksmīgs sākums dienā.

Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks