Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Kosmētika / Ādas kopšanai
Balodis Shea sviestu un vaniļas krēma 300ml - palutināt ādu aprūpes aromātisks
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

Shea sviestu un patīkami silta vaniļas smaržu ādas baloža piemērošanai ir bojāti Shea sviests krējuma & Vanilla aromātisks 300ml īpaši bagātīgas. Āda kļūst ievērojami mīkstāka un vienmērīgāku, delikāts aromāts mīkstina un nomierina.

Shea sviests bagāto ādas kopšanai

Shea sviestu, pazīstama arī ar nosaukumu Shea sviestu, kas ekstrahēta no tropu Karitébaums sēklas. Krēmveida krēmveida konsekvenci, ķermeņa kopšanas līdzekļi, pievienojot saņemt šo vienu, no otras puses, āda tiek uzturēta shea sviests ādai draudzīgas, jo lielu daļu nepiesātināto taukskābju un nepārziepjojamās akcijas un lielā mērā aizsargāti. Īpaši jutīga āda, kas tiecas šķūnītī, Shea sviests Dove krējuma Shea sviests & vaniļas aromāts priekšrocības. Pastiprinātas aizmugures eļļošanas aktīviem, piemēram, spēja piesaistīt ūdeni, āda saņem maigu spīdumu.

Ikdienā ļoti ērti lietojamas skaista āda

Dove krējuma Shea sviestu un vaniļas aromāts var lietot katru dienu, un ir piemērota visu ķermeni. Pēc peldēšanās vai dušu, krēmu uz ādas un maigi masēt. Āda jūtas tūlīt gluda un elastīga un svaigu un veselīgu. Vaniļas smaržu apņem ķermeni uz ilgu laiku un tās relaksējoša iedarbība uz sajūtas.

Izmēri
+
0.045 Metri (m)
0.045 Metri (m)
0.174 Metri (m)
Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks