Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Kosmētika / Ādas kopšanai
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
400 ml piena Nivea ķermeņa duša - baro ādu zīdaini mīksta
Sīkāka informācija
+

Pirmā ķermeņa piena un ko var izmantot tieši dušas, nāk no inovāciju centra Nivea. Pēc dušas ķermeņa piena 400 ml pudele darbojas tieši uz mitras ādas un nodrošina vienmērīgu ādas sajūta.

Novatorisku aprūpes formula ar jūras minerāliem

No jūras minerāli satur daudz aktīvās sastāvdaļas, kas īpaši labi ādu. Apvieno jaunu formulējumu apvienojumā ar vērtīgu mandeļu eļļa, uzturēt šīs vitāli vielas miklā āda tieši dušā. Aktivizē mitrumu, minerālvielām iespiesties arī un pārliecinieties, vai ādu ievērojami mīksta un veikls justies. Citādi nepieciešams piemērot losjons pēc dušas, tiek likvidēta.

Vienkāršu pieteikumu tieši dušā

Nivea dušas organismā piemērošanu piena 400 ml ir ļoti vienkārša. Pēc tam, izmantojot dušas želeja, ādas tieši dušas ir Lubed augšup un atkal applūst ar siltu ūdeni. Tādējādi sastāvdaļas kļūst aktīvas un pārvietoties ātri un ilgtspējīgi. Pēc ādas žāvēti kā parasti, tad var likvidēt papildu krējuma. Šīs ādas kopšanas līdzeklis ir pārbaudīts uz savas ādas saderības dermatologically. Atturoties no krāsvielas un Silikoni ir dušas losjons ir arī uz ādas, kā arī vides aizsardzības organizācija.


Izmēri
+
0.091 Metri (m)
0.056 Metri (m)
0.21 Metri (m)
Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks