Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 49 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Kosmētika
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode SUMMER2017

Kosmētika

Sabrina zīmuli Kosmētika Sabrina zīmuli
0,47 € *
Sabrina lūpu balzams Kosmētika Sabrina lūpu balzams
1,46 € *
Nepatiesu skropstas Kosmētika Nepatiesu skropstas
no 1,56 € *
Nivea apjoma šampūns sajūta 50ml Kosmētika Nivea apjoma šampūns sajūta 50ml
1,69 € *
Ķemme komplekts Kosmētika Ķemme komplekts
1,26 € *
-9%
Elina Luxry augļu duša 300ml Kosmētika Elina Luxry augļu duša 300ml
1,54 € *
YOUMAXX 100 PCs koka lāpstiņa vasks Kosmētika YOUMAXX 100 PCs koka lāpstiņa vasks
no 2,02 € *
Indigo eyeshadow duo 4G Kosmētika Indigo eyeshadow duo 4G
2,20 € *
Litamin dušas želeja 250 ml Kosmētika Litamin dušas želeja 250 ml
2,41 € *
24 Elina St scrunchies Kosmētika 24 Elina St scrunchies
2,41 € *
Zilganviolets mascara 2.5 ml Kosmētika Zilganviolets mascara 2.5 ml
2,46 € *
3 laika Taft matu laka 75 ml Kosmētika 3 laika Taft matu laka 75 ml
1,81 € *
-9%
Balodis Pfelgedusche 250 ml Kosmētika Balodis Pfelgedusche 250 ml
2,72 € *
Nivea šķidrais roku ziepes 250 ml Kosmētika Nivea šķidrais roku ziepes 250 ml
2,85 € *
Labello lūpu kopšanas Kosmētika Labello lūpu kopšanas
no 3,35 € *
Nivea duša 250 ml Kosmētika Nivea duša 250 ml
3,37 € *
Adidas dušas Kosmētika Adidas dušas
3,50 € *
Schauma Shampoo for Men 400ml Kosmētika Schauma Shampoo for Men 400ml
3,76 € *
Schauma Shampoo Color Glanz 400ml Kosmētika Schauma Shampoo Color Glanz 400ml
3,76 € *

Lūdzu, izvēlieties atbilstošu apakškategoriju, lai Kosmētika:

Make up
Svaigs ādas tonis liecina par veselīgumu un vitalitāti. Ar mūsu dabīgo dekoratīvo kosmētiku jūsu seja kļūs starojoša un izskatīsies svaiga jebkurā gadalaikā. Visi kosmētiskie līdzekļi nesatur sintētiskas piedevas, bet izceļas ar dabiskiem minerāliem un kopjošām bioloģiskām eļļām. Jūsu āda būs pateicīga par šo kopjošo palīgu un labsajūtā smaidīsit daudz vairāk. Make up un dekoratīvā kosmētika bez ķīmiskām sastāvdaļām veselīgai ādai piemēram, skropstu tušas, lūpu, pulveri un krējuma lēta iepirkšanās interneta veikalā.
Matu kopšana
Lai matus saglabātu veselus un skaistus vai lai tie tādi kļūtu, ja tie ir īpaši bojāti, mati ir jākopj. Mūsu dabīgās kosmētikas matu kopšanas līdzekļi ar dabīgām sastāvdaļām nodrošina, ka to sastāvā esošās augu aktīvās vielas kopj matus un galvas ādu. Mūsu veikalā var iegādāties gan šampūnus, gan kondicionierus, gan matu maskas. Arī matu veidošanai mēs piedāvājam līdzekļus ar dabas dzīvinošo spēku.
Ādas kopšanai
Ādu nemitīgi ietekmē neskaitāmi ārēji apstākļi. Lai tai nekaitētu šī daudzveidīgā slodze, kā karstums, aukstums, mitrums vai tīrīšanas līdzekļi, liela nozīme ir regulārai ādas kopšanai. Nepietiek tikai ar mazgāšanu un dušu. Īpaši efektīva ir kopšana ar augstas kvalitātes ādas kopšanas līdzekļiem, kas ietilpst mūsu veikala dabīgās kosmētikas klāstā. Tie aizsargā ādu, sniedzot tai vērtīgas barības vielas un mitrumu.
Wellness piederumi
Mūsu stresa pilnajā laikmetā relaksācijai un aprūpei ir liela nozīme, lai būtu vesels gan ķermenis, gan gars. Tāpēc wellness ir nemitīgi augoša un daudzveidīga joma. Lai procedūras kļūtu vēl patīkamākas, savā piedāvājumā esam apkopojoši vērtīgus wellness piederumus. Tā varēsit labāk un efektīvāk atpūsties no ikdienas, harmonizējot ķermeni un garu.
Dabiski kopts skaistums
Skaistums un starojums mēdz būt ne tikai dabas dots. Pat burvīgākais augs novīst, ja to nekopj un nelaista. Tas pats notiek ar mūsu ādu un matiem, ja atstājam tos novārtā. Tāpēc ir ļoti būtiski kopt ādu un matus, turklāt, lai sasniegtu labu rezultātu, galvenā nozīme ir pareizas kosmētikas izvēlei. Mūsu kosmētikas internetveikalā mēs piedāvājam augstas kvalitātes dabīgās kosmētikas, kopšanas līdzekļu un smaržu klāstu. Palutiniet sevi un savu ķermeni ar izvēlētajiem kopšanas līdzekļiem un stājieties pretī laika zobam bez grumbām. Jau pavisam drīz sajutīsit, ka kopts ķermenis pozitīvi ietekmē arī dvēseli un ievērojami paceļ pašapziņu.

Vārds "kosmētika" ir atvasināts no sengrieķu valodas un tulkojumā nozīmē "rotāt" un "kārtot". Savu pašreizējo nozīmi šis jēdziens ieguva 19. gadsimta vidū Francijā, izplatoties arī līdz Vācijai. Pašlaik ar kosmētiku saprot visu, kas ir paredzēts ķermeņa un matu attīrīšanai, kopšanai un izskaistināšanai. Kosmētiskie līdzekļi nodrošina ādas un matu saudzīgu attīrīšanu no netīrumiem un sviedriem, tie ir kopjoši un palīdz ķermenim veikt tā dabiskās aizsardzības funkcijas, tie aizkavē ādas novecošanos un ir paredzēti arī izskata izcelšanai ar dekoratīvo kosmētiku un patīkamam ķermeņa aromātam.

Jūsu vajadzībām esam apkopojuši preču klāstu, kas piedāvā visu nepieciešamo, lai jūs varētu rūpēties par sevi dabiski skaistā veidā. Turklāt vislielāko nozīmi mēs piešķiram dabīgajai kosmētikai, kas nesatur kaitīgas vielas un pārliecina ar dabīgām sastāvdaļām. Vai tas būtu krēms vai tonālais līdzeklis, acu zīmulis vai lūpu balzams — pie mums internetā varēsit iegādāties kosmētiku, kas pārliecinās. Turklāt jau ar dažiem izvēlētiem līdzekļiem sasniegsit izteiksmīgu rezultātu.

Mēs piedāvājam arī iedvesmojošas smaržas un aromātus, kā arī daudz wellness līdzekļu un piederumu. Ietiniet sevi maigā smaržu mākonī vai akcentējiet personību ar izteiksmīgu aromātu. Mūsu smaržu veikalā atradīsit piemērotas smaržas visiem gadījumiem — sākot no viegla ikdienas aromāta darbam līdz izsmalcinātām smaržām satraucošam vakara iznācienam. Iepazīstiet mūsu preces un mūsu veikalu, kurā ērti un jebkurā laikā varēsit pasūtīt kosmētiku internetā. Pie mums visu varēsit iegādāties no profesionāļa vienuviet.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks