Sertificēts interneta veikals
Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Vairāk nekā 150 LED gēli
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Kosmētika / Make up
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Sabrina - nevainojama sejas katru dienu veido
Sīkāka informācija
+
Mazākas rētas, bojājumi un citi Schönheitsfehlerchen sejas var noņemt ar efektīvi veikt Up Sabrina. Pēc pasūtījuma, sejas āda izskatās gludas un skaisti. Tā necaurspīdību un izturību kvalitāti veido ir ideāli piemērots ikdienas lietošanai.
Gludā āda ar tiesībām veido
Ideāls veido izceļ viņas pašas ādas toni, nevis ar viņu tikties, pakļauj personisko labumu no sejas. Izvēloties atbilstošu tonis, ka tas, protams, pārliecinieties, Sabrina un mazo Schönheitsfehlerchen pilnīgi noslēpt. Ne tikai ādas toni, arī ādas spēlē lomu atlase veido. Šķidrumu veido piemērota kombinācija ādu, kas mēdz sausa āda būtu jāizvēlas krēms padara. Ēnā nedrīkst būt pārāk tumšs, jo tas padara veco, atlasa tonis ir pārāk spilgta, ātri sejas izskatās bāls un slimīgi.
Pienācīgi veikt nepiemēro līdz
Par pamatu, lai padarītu Up Sabrina, dienas krēms ir ieteicama, Korektors ietver tumši apļi, sarkanais vēnām un mazo grumbas un padara iespējamu modeļu sejas. Veido pati par sevi var būt piemēroti tad pirksts, arī samitrinātu sūkli vai otu. Ir svarīgi, ka veido netiek lietots. Pretējā gadījumā sejas izskatās mazliet kā masku un pār schminkt. Pārāk maz veido izmantotās, runa ir nevienmērīga un pūtaina ādas toni.
viskozitāte
+
plāns vidējs biezs
Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks