Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Kosmētika / Make up
Labello - ikdienas lūpu kopšanas rūpēties par veselīgu lūpas
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

Lūpas sausas, trausla var būt ļoti neērti par tiem, kurus ietekmē. Augstas kvalitātes aprūpi, kas moisturizes lūpām un nodrošina viņus ar bagātīgu sastāvdaļām, tagad ir īpaši svarīgi iegūt skaistu, gludām lūpām. Vairāk nekā 40 gadus, Labello ir institūcija lūpu krāsas lūpu balzams un kosmētikas jomā.
Labello klasisko aprūpi dienas aprūpes
Pamatojoties uz dārgo jojoba eļļu un dabas shea sviestu, Labello baltu klasiskās 5.5 ml saglabā ilgstošu un maigi. Lūpas ir apgādāta ar papildu mitrumu. Ekonomiski izmantot diapazoni viegli, it kā White Classic aprūpes pildspalvu, jebkurā laikā var atkārtoti vajadzības. Produkts ir ideāls, kā rūpēties par lūpām, pēc tam, kad lietotājs ir izkusis pie viņas reālā aplauzums un lūpu krāsu.
Sasprēgājušām lūpām remonts Labello remonts un skaistums
Mūsu klientus ar Labello remonts remonta sausa un ieplīsušu lūpas un skaistumu 4.8 g. Ārstnieciskā Paldies Dexpanthenol un E vitamīns justies gandrīz uzreiz justies vienmērīgāku lūpas. Drīz, ardievas sajūta trausls un mīksto patīkami mīkstu ādas virsmas. Tajā pašā laikā šī Labello ietver vieglu mājienu Krāsu ar, lietotājiem sniegt lūpām sārta gaisma pildspalvu.
Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks