Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 49 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Kosmētika / Make up
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode SPRING2017
KONAD grims brush set
Sīkāka informācija
+

Krūmu ir piemērota acu un sejas grims. KONAD Brush set varat vienkārši glabāt savu rokassomiņu. Tas ir ideāls ceļošanai. Augstas kvalitātes sukas ir apdarinātas ar melnu aizsargājošu pārklājumu. Četras dažādas suka ne tikai šiks izskatu, tie ir arī visaugstāko kvalitāti.
Uz KONAD Brush set ir ērts un iekļaujas jebkurā rokassomiņā.
Jūs esat ceļā un vēlaties ātri atsvaidzināt jūsu aplauzums? Nekādu problēmu, visi sukas ir kopā ērts maisā. Meklēt rokassomu tagad ir pagātnē. Vai jums ir nepieciešams suku par jūsu grims, Rouge, acu ēnas vai tavas lūpas, tas viss ir šeit. Par katru reizi tas ir tagad ļoti labi sagatavojušies. Bet ne tikai to, ka šī elegantā izskata suka ar somu ir vērts apskatīt ikvienam.

Protams, tas ir KONAD Piemērotu kosmētikas sukas noteikts arī iekšzemes lietošanai. Tas ir visas otas jums kabatā, var viegli vienkārši saglabāt. Jebkurā laikā varat lietot profesionāli visu aplauzums tik.


Izmēri
+
0.07 Metri (m)
0.045 Metri (m)
0.21 Metri (m)
Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks