Sertificēts interneta veikals
Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Vairāk nekā 150 LED gēli
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Kosmētika / Make up
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Indigo skropstu tuša 121 pārredzamu 2.5 ml - dabas skaistumu
Sīkāka informācija
+
Katra sieviete vēlas pilnu skropstas. Kas protams un neizpušķots grib izskatīties, izmanto mascara 121 Indigo 2,5 ml caurspīdīga. Produktu prasmīgi un efektīvi veikt liela kvalitāte nodrošina sulīgs skropstas un izdevīgi uzsvēra acis.

Vairāk pilnība, šķiet, caurspīdīgs skropstu tuša caur atdalīšanas-

Dabas skaistums ir atkal ļoti modē jau kādu laiku. Triks ir jāiezīmē skaistumu sejas, bez Krāsu. Ar Indigo mascara 121 pārredzamu 2,5 ml, ja šis perfekti. Tās želeju līdzīga struktūra nosaka katras atsevišķas skropstu produkta, izceļ tos un automātiski nodrošina vairāk pilnība. Kopšanas sastāvdaļām ar tušu veikt veselu spīdēt skropstas un padarīt par jauku šūpoles.

Veicot tik ierasto un skaisti būt

Indigo skropstu tuša 121 pārredzamu 2.5 ml līdzinās citiem tušu, izmanto. Skropstas tiek celta pirmajā solī ar skropstu curler formā un uzmanīgi un rūpīgi sagatavots. Produkta efekts ir nekavējoties acīmredzama. Caurspīdīgs skropstu tuša ir arī all-rounder, skropstu tuša var izmantot ups kā skaidrs piere gels vai parasto acis fiksāciju padarītu. Krāsaino skropstu tuša ir skropstas, izmantojot tinti vienkārši ar Indigo mascara 121 pārredzamu 2,5 ml vēlreiz.
Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks