Sertificēts interneta veikals
Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Vairāk nekā 150 LED gēli
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Kosmētika / Make up
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Atsvaidzināt Indigo Rouge 5g - sejas krāsu un modelis
Sīkāka informācija
+
Indigo Rouge 5 g ir ideāls smalku dienu veido, var izmantot arī vakara vai laminēšanas noguris un bāla āda. Sejas bez aizķeršanās ir modelēta, izskatās svaigāka un veselīgāku. Pareizi piemēro Rouge dod spožāku skaistu izskatu.

Rouge - all-rounder

Ar pareizo noskaņu un piemērotāko tehnoloģiju, Rouge var ļaut ne tikai svaigu seju, bet arī modelis. Kārta sejas parādās tik pilna, atšķirīgu Chin notiek fonā. Struktūru un modeļa vairāk jāizmanto diskrēts un matētu krāsu. Atkarībā no jūsu sejas formu, tad pielieto Rouge. Garas sejas parādās harmoniskāku, ja krāsu akcentu no vaigu kauliem out par horizontālo augstākais punkts tiek piemērots pret aukla.

Tas viss ir atkarīgs no pareizais tonis

Rouge vajadzētu būt tik uzkrītoša un pamanāmām 1980, tagad ir relatīvi zema toņus. Veido ir kā dabas un necilu darbu. Sievietes par ādas tipa un matu krāsu atrast pareizo noskaņu Rouge. Vienmēr ir silta sarkani signāli ar gaiši dzeltenā daļa. Rose smalks mājiens ir ideāli piemēroti gaiša āda, tumšāku tipus var arī pat dziļāku pieeju savā krāsu paleti un izvēlēties Rouge rozā vai rožkoka ar melnu matu un atdzesē ādas toni.
Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks