Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Kosmētika / Make up
Indigo lūpu krāsu mirdzums Brown 3.8 g - dabas lūpu spīdums

Sīkāka informācija
+

Augstas kvalitātes eļļas un vaski un pigmenti Glitterpartikel vieno Indigo lūpu krāsu mirdzums Brown 3.8 g. Smalki mirdzoša brūns tonis, kas piemērota diena lūpu padara īpaši labi augšup. Bet vakarā viņš izpušķot visas sievietes lūpām.
Lūpu krāsa kā dekoratīvus priekšmetus, kas veido
Lūpas ir krāsainu jau kopš senatnes, kopš 19. gadsimta, tur ir lūpukrāsa, kā mēs to pazīstam šodien. Indigo lūpu krāsu mirdzums Brown 3.8 g ir ilgs evolūcijas galaproduktu un tiek veidotas no eļļām un vaskiem, produkta līdz ar īpašas sastāvdaļas viegli izmantot. Viņa krāsu efektu produkta ar brūnu pigmenti, kas tika bagātināta ar spožums daļiņas. Lūpām spīdēt patīkami brūnganu toņu vēl jaunu un modernu ar cast.
Kādu sievieti kuru lūpu?
Indigo lūpu krāsu mirdzums īpaši labi der gaismas āda brūna 3.8 g ar tās mīksts dabas Krāsu. Ja jums ir blondi vai rudiem matiem, darbojas ar dabas meklē lūpas divreiz pievilcīgu. Arī Glittereffekt uz lūpām, ko izraisa spīdēt iekļaujas šeit pilnīgi. Brown atlasa lūpu krāsu mirdzums, protams ir jāsatilpst drēbes.

Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks