Sertificēts interneta veikals
Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Vairāk nekā 150 LED gēli
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Kosmētika / Make up
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Indigo acu zīmulis 3,5 ml - lielisks skropstas
Sīkāka informācija
+
Ar Indigo acu zīmulis 3,5 ml perfekts acu zīmulis izdodas viegli. Acis ir uzsvērta, šķiet lielāki un var izcelt visas sejas. Efektīva acu zīmulis ir maza lieta, lai lielu iespaidu ar nelielu praksi un katru dienu nodrošina jauku izskatu.

Šķidrais acu zīmulis, skaistas acis

Šķidrais acu zīmulis var ļoti viegli lietot, un ļauj acu zīmulis daudzi varianti. Garšas un veidu lieta vai insults biezu vai plānu, īsāku vai garāku. Acu forma ir būtiska un vizuāli var mainīt ar dažādiem trikiem vai stresu. Apaļas acis parādās garāks, kad acu zīmulis, iekšējais un ārējais vāks galā izvilka.

Lai pārvaldītu acu zīmulis

Īstais produkts ir īpaši svarīgi, lai ideāls acu zīmulis. Drošu roku un tiek pievienots atviegloti acs, acs aplauzums izdodas ātri un bez turpmākām grūtībām. Vieglākais insulta izdodas, ja acs ir brīvi un atviegloti. Cita acī ir pavērta. Indigo acu zīmulis pasūtījuma 3,5 ml jābūt vāku tīru un smērvielu nesaturošu, ideāls ir primer eyeshadow bāzi. Tad acu zīmulis ir papildu ilgi.
Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks