Sertificēts interneta veikals
Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Vairāk nekā 150 LED gēli
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Kosmētika / Make up
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Indigo krēms Lipgloss 71 2, 7 ml - attiecībā uz pilnīgu un spīdīgas lūpas
Sīkāka informācija
+
Lūpas bez šķietams pārāk uzkrītošs ir jāuzsver, ir ideāls Indigo lūpu spīdums 71 krējuma 2.7 ml lietošanu. Dabas meklē neuzbāzīgs dienu veido smalku krēms ir piemērotas tonis, kas liek lūpām nedaudz mirgošana.

Lūpu spīdums spīdēt un skaļuma

Salīdzinājumā ar necaurspīdīgu lūpu lip gloss nianses tikai smalki un viegli kas attiecas uz lūpām. Indigo krēms Lipgloss 71 2.7 ml créme gaismā iemirdzēties dabas lūpu krāsu, tajā pašā laikā iegūt vairāk apjoma un vilinošu spīdumu. Ilgstošu un colorfast ilgi atbildīgs par lūpu spīdums uz lūpām un vienmēr ir svaiga, ar palīdzību sūklis aplikatoru.

Labi Krāsu katram ādas tipam un katram gadījumam

Kura Krāsu ir izvēlējušies lūpu spīdumu, cita starpā ir atkarīgs no ādas tipa. Izlemt pareizi Krāsu ir arī godu un apģērbs. Jo vairāk ideāls sastāvu, viss raidījums ir vairāk vilinošu. Lai noteiktu atbilstošus Krāsu uz vienkāršākajiem neizpušķots ādas toni. Ideāls Krāsu ir viens, kas ir līdzīgas dabas lūpu krāsa, rafinēts vai tos. Papildus tās Indigo beautifying sekas ir lūpu spīdums 71 moisturizer crčme 2.7 ml, kā arī. Lūpas tiek aizsargāta un uzturēti. Lūpu spīdums var izmantot arī kā krāšņās pabeigt parasto lūpu krāsu.
Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks