Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Kosmētika / Make up

Make up

Sabrina zīmuli Make up Sabrina zīmuli
0,41 € *
3,15 € / 100 g
-45%
KONAD Make-up Pinsel Set Make up KONAD Make-up Pinsel Set
6,02 € *
-45%
Nepatiesu skropstas Make up Nepatiesu skropstas
1,88 € *
9,40 € / 100 g
YOUMAXX Skropstas Make up YOUMAXX Skropstas
no 2,68 € *
26,80 € / 100 g
Labello lūpu kopšanas Make up Labello lūpu kopšanas
3,95 € *
79,00 € / 100 g
Make up un dekoratīvā kosmētika bez ķīmiskām sastāvdaļām veselīgai ādai
Vasarā āda jau dabiski izskatās svaiga, tā ir iedegusi un tai nāk par labu arī daudz svaiga gaisa. Tomēr kā ir citos gadalaikos vai tad, ja vasara ir padevusies lietaina? Tad āda ātri kļūst bāla un pelēcīga. Arī stress, slimība, sausais apkures gaiss vai citi vides apstākļi var ietekmēt ādas toni un stāvokli. Āda vairs nav starojoša. Tomēr tā tam nav jābūt. Ar kaitīgas vielas nesaturošu dabīgās kosmētikas tonālo līdzekli, kas nomaskē nepilnības un vienlaikus kopj, āda var atgūt vajadzīgo starojumu un izteiksmīgumu. Ar dekoratīvās kosmētikas, piemēram, lūpu krāsas vai lūpu balzama, acu ēnu, vaigu sārtuma, skropstu tušas un mākslīgo skropstu palīdzību, kā arī pateicoties acu zīmulim un lainerim, seja kļūs vēl starojošāka.

Uzrunājošs ārējais izskats mūsdienās ir ļoti nozīmīgs gandrīz visās dzīves jomās. Kopts tēls ir jo īpaši svarīgs darbavietā. Līdztekus modernai un piestāvošai frizūrai, kā arī pareizam apģērbam būtiska nozīme ir arī kosmētikai. Ar dabīgās kosmētikas tonālo līdzekli, kura sastāvā ir dabiskie minerāli un kopjošas bioloģiskās eļļas, varēsit izveidot perfektu klājumu, iegūstot svaigu ādas toni, kas akcentēs jūsu personību. Jums atliek tikai izvēlēties, vai tas būs šķidrs vai krēmveida tonālais krēms vai tikai viegls pūderis. Lai panāktu dabisku rezultātu, ievērojiet, lai tonālais līdzeklis būtu atbilstīgs jūsu dabiskajam ādas tonim. Pārāk tumšs tonālais līdzeklis ātri var radīt nedabisku un pārspīlētu efektu.

Acis var perfekti izcelt ar acu zīmuli, laineri un ēnām, tādējādi acis arī vizuāli izskatīsies lielākas. Šeit jāievēro princips, ka dienas grimam drīzāk būtu jābūt maigam un dabiskam, toties vakarā vai īpašos pasākumos grims drīkst būt izteiksmīgāks un spilgtāks. Labs palīgs būs arī mākslīgās skropstas, lai jūsu skatiens kļūtu neatvairāms. Ietonējiet vaigus ar vaigu sārtumu, bet mūsu dabīgās kosmētikas internetveikalā pieejamais lūpu balzams labi parūpēsies par jutīgām lūpām. Lūpu krāsa, lūpu kontūrzīmulis un lūpu spīdums piedos krāsainus akcentus.

Uzticieties mūsu dabīgajai dekoratīvajai kosmētikai bez sintētiskām sastāvdaļām un izbaudiet patīkamo sajūtu uz ādas, liekot ādai starot vēl vairāk. Pateicoties dabīgām kopjošām sastāvdaļām, piemēram, augu ekstraktiem un bioloģiskām eļļām, jūsu sejā aizvien biežāk parādīsies smaids. Make up un dekoratīvā kosmētika bez ķīmiskām sastāvdaļām veselīgai ādai piemēram, skropstu tušas, lūpu, pulveri un krējuma lēta iepirkšanās interneta veikalā.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€