Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Choose 1 of 10 gifts from an order value over 49,00 €!
Veikala Tops
nded putas Vīles Taisni naguvīles nded putas Vīles
no 0,34 € *
Kosmētikas burkās, dubultā siena Tukšs konteiners Kosmētikas burkās, dubultā siena
no 0,40 € *
8,00 € / 100 ml
NDED Īpaši Padoms Līmes Sagatavošana un apdare NDED Īpaši Padoms Līmes
no 0,59 € *
29,50 € / 100 g
NAIL-EON LED/UV gel poļu īpašu augšējā mētelis LED Gēli NAIL-EON LED/UV gel poļu īpašu augšējā mētelis
no 1,95 € *
39,00 € / 100 ml
NDED Celtnieks gēls Celtnieks gēls NDED Celtnieks gēls
no 1,95 € *
39,00 € / 100 ml
NDED 1 fāze gēls Posms gēls NDED 1 fāze gēls
no 1,95 € *
39,00 € / 100 ml
NDED kutikulas kopšanas eļļa Nagu kopšana NDED kutikulas kopšanas eļļa
no 0,95 € *
19,00 € / 100 ml
Degresant NDED Tīrīšanas, dezinfekcijas un noņemšana Degresant NDED
no 1,95 € *
1,95 € / 100 ml
Franču Gēla Franču gēls Franču Gēla
no 1,95 € *
0,10 € / 100 ml
Spīdumiem Spīdumiem Spīdumiem
no 0,25 € *
0,57 € / 100 g
NDED akrila pulveris Akrila pulveris NDED akrila pulveris
no 1,95 € *
13,00 € / 100 ml
Jaunākās veikala preces
Veidnes, 500äh lomu modelēšana Trafaretus Veidnes, 500äh lomu modelēšana
0,00 € *
Mainītu failu plastmasas Naguvīles Mainītu failu plastmasas
no 0,25 € *
Maiņai iesniegšanas virsmas failus plastmasas 10-Pack Naguvīles Maiņai iesniegšanas virsmas failus plastmasas 10-Pack
no 2,45 € *
13,61 € / 100 g
Mainīt failu nerūsējoš Naguvīles Mainīt failu nerūsējoš
no 1,95 € *
nded

Jums ir iespēja izvēlēties no vairāk nekā 6000 precēm pasakainiem nagiem!

Esiet laipni aicināti augstas kvalitātes nagu dizaina preču veikalā. Mēs — Nail Design Exclusive Discovery – nded ® — esam vadošais nagu dizaina, nagu pieaudzēšanas un gēla nagu augstākās kvalitātes preču ražotājs. Ienāciet mūsu veikalā, ļaujieties sajūsmai, iedvesmai un motivācijai.

Nagu dizaina preces profesionāļiem un hobijam

Mēs esam kompetents partneris neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs vai profesionālis, privāts lietotājs, manikīra salona īpašnieks vai šajā jomā vēlaties uzsākt savu biznesu. Tagad piepildīsies visas jūsu nagu dizaina vēlēšanās, jo mūsu internetveikalā no vairāk nekā 6000 mūsu kvalitātes zīmolu, kā YOUMAXX, American Line, KONAD, Euro-Line, Vylet-Nails, Hartmann, Lavera, NAIL-EON, Promed un, protams, nded, precēm noteikti atradīsit kaut ko sev.

Vairāk nekā 150 000 privātu klientu un 15 000 komersantu, piemēram, manikīra saloni un internetveikali, jau tagad uzticas mūsu servisam, kompetentām konsultācijām un mūsu precēm, ko par izdevīgām cenām piedāvājam visā pasaulē. Pasūtot pie mums, nav noteikta minimālā pasūtījuma summa, tādējādi bez lielām izmaksām varēsit paši izveidot gēla nagus, akrila nagus vai ar uzrunājošiem nagu rotājumiem (nail art) izrotāt nagu pieaudzēšanas tehnikā veidotus LED gēla nagus, akrila nagus vai stiklšķiedras nagus.

Mūsu veikalā katrai nagu modelēšanas tehnikai atradīsit vienkāršus un viegli lietojamus nagu gēlus, motīvus un šķidrumus. Arī manikīram varam piedāvāt līdzekļus, kas atbilst visām jaunākajām tendencēm. Līdztekus nagu pieaudzēšanas tipšiem un manikīra knaiblītēm mūsu plašajā preču klāstā ir arī viss nepieciešamais radošai nagu modelēšanai, LED nagu gēli perfektiem gēla nagiem un nagu pieaudzēšanas instrumenti, piemēram, punktotāji, otas akrila nagiem, kā arī franču manikīram nepieciešamie piederumi. Mūsu veikalā atradīsit arī dekoratīvo kosmētiku, kosmētiskos līdzekļus, matu kopšanas un ķermeņa kopšanas līdzekļus, smaržas, nail art rotājumus pieaudzētiem nagiem un pīrsingus. Mūsu nagu dizaina veikalā var iegādāties arī manikīra salona aprīkojumu, sākot no atsevišķām ierīcēm līdz pilnīgai manikīra salona iekārtai.

Neatkarīgi no tā, vai nagu dizainu veidojat sev mājās vai strādājat savā manikīra salonā, veicot arī pedikīru un pēdu kopšanu, no daudzām šeit pieejamām precēm vairs negribēsit atteikties.

Nagu dizaina kvalitāte, kas pārliecina

Mūsu preces un serviss atbilst augstākajām kvalitātes prasībām, tāpēc esam uzticams partneris nagu dizaina jomā. Mūsu servisa kvalitāti un uzticamību apliecina "Trusted Shops GmbH" kvalitātes zīme. Reālus klientu vērtējumus un pieredzi atradīsit mūsu eKomi profilā, kur, pateicoties pozitīvām klientu atsauksmēm, esam ieguvuši zelta atzinības zīmi.

Visas mūsu preces perfektai nagu pieaudzēšanai, kurai, starp citu, ir raksturīga nesakaršana sacietēšanas laikā, ir sertificētas un nesatur metakrilskābi, tādējādi nebojājot dabiskos nagus. Turklāt visi nagu kopšanas līdzekļi ir izgatavoti atbilstoši Vācijā spēkā esošajiem kosmētisko līdzekļu noteikumiem, un drošības datu lapās sastāvdaļas ir norādītas saskaņā ar kosmētisko līdzekļu sastāvdaļu starptautisko nomenklatūru (INCI).

Papildus manikīra precēm kopš 2013. gada mēs Latvijā tirgojam arī dabīgo kosmētiku, dekoratīvo kosmētiku, smaržas, kā arī matu kopšanas un ķermeņa kopšanas līdzekļus.

Pateicoties tam un mūsu "TÜV Süd" sertificēto ierīču trīs gadu garantijai, mēs esam uzticams universālais partneris nagu dizaina un kosmētikas jomā.

Sākumam ne vienmēr jābūt grūtam — mūsu apmācības jums palīdzēs

Par meistaru vēl neviens nav piedzimis. Mēs jums aktīvi palīdzēsim, lai jūs kļūtu par meistaru. Ja jums vēl nav pieredzes nagu dizaina un nagu modelēšanas jomā vai tā ir maza, ceļā uz panākumiem svarīgs palīgs ir laba instrukcija. Google+ un Facebook mēs jūsu vajadzībām ievietosim fotoattēlus, attēlus un instrukcijas nagu dizaina (nails design) galerijās. Apmācībās/instrukcijās mēs piedāvājam iespēju iegādāties apmācību DVD diskus, kā arī bez maksas izdrukāt un pasūtīt instrukcijas. Turklāt mūsu preču klāstā ir elastīgs vingrināšanās komplekts, lai jūs varētu brīvi vingrināties.

Mūsu kvalitatīvās preces ar jūsu zīmolu vai neitrālā iepakojumā

Vēlaties tirgot augstas kvalitātes nagu kopšanas līdzekļus un piederumus, vadīt savu nded zīmola salonu vai marķēt mūsu preces ar savu zīmolu (tā dēvēto privāto zīmolu), lai tās izmantotu savā salonā vai pārdotu savā manikīra preču veikalā? Tas viss ir iespējams un nav problēma. Mēs labprāt jums palīdzēsim. Gūstiet labumu no mūsu tirgotāja statusa un ietaupiet līdz 80 procentiem. Atsūtiet mums savu komersanta apliecību, un jums viss kļūs pieejams. Ja vēlaties, labprāt piegādāsim preces arī bez zīmola nosaukuma, lai jūs varētu tirgot paši savu zīmolu. Vai arī mēs piepildīsim jūsu traukus un pudelītes, piestiprinot jūsu zīmola etiķeti. Viss ir iespējams! Labprāt sniegsim plašas un kompetentas konsultācijas.

Esat ceļā uz savu manikīra salonu — mēs jums palīdzēsim!

Jūsu aizraušanās ar nagu dizainu, manikīru un pedikīru ir tik liela, ka hobiju vēlaties padarīt par profesiju, uzsākot savu biznesu? No sirds apsveicam ar šo lēmumu. Palutiniet ne tikai sevi, bet arī savus klientus, veicot rūpīgu nagu vai pēdu kopšanu, un veidojiet profesionālus gēla nagus, akrila nagus, pieaudzētos nagus un modernu nagu dizainu.

Mēs piedāvājam iespēju saņemt apmācību kādā no mūsu partneru saloniem visā pasaulē. Profesionāla un pieredzējuša meistara vadībā apgūstiet, kā patstāvīgi izveidot augstas kvalitātes nagu dizainu (nail art), modelēt gēla nagus un akrila nagus, efektīvi izmantot nagu laku, izdomāt individuālu nagu dizainu (nails design), un saņemiet profesionāļu padomus perfektam franču manikīram. Pēc šīs pamatīgās apmācības nagu dizainā jums būs vislabākās profesionālās zināšanas, lai veiksmīgi sāktu uzņēmējdarbību.

Jums jau ir izglītība nagu dizainā un plaša pieredze? Brīnišķīgi! Varat sākt jau tūlīt. Piemēram, atveriet nagu dizaina salonu ar mūsu patentētajiem zīmoliem, piemēram, American Line, Vylet Nails vai Euro-Line. Vai arī ar mobilu manikīra salonu, kā manikīra un gēla vai akrila nagu pieaudzēšanas konsultants, ar mobilu pēdu kopšanas salonu, pēdu kopšanas skolu, kosmētisko salonu, kā frizieris vai nded preču internetveikala partneris kļūstiet priekšnieks pats sev un plānojiet savu laiku tā, lai varat labi organizēt un apvienot darbu un ģimenes dzīvi.

Mūsu padoms sava biznesa uzsākšanai: mobila salona atvēršana parasti ir saistīta ar mazākām izmaksām un šķēršļiem nekā stacionāra salona ierīkošana. No vienas puses, jums nav jārēķinās ar maksu par salona aprīkojumu un ikmēneša nomas maksu par telpām. No otras puses, mobilus salonus drīkst ierīkot arī nekomerciālās zonās, un jums nav jānodrošina saviem klientiem autostāvvietas un tualete.

Vienalga, kuru variantu jūs izvēlēsities, mēs jums aktīvi palīdzēsim un konsultēsim. Tikpat individuāla kā katrs dabīgais nags ir arī mūsu palīdzība.

Mūsu dažādajās kategorijās atradīsit savas sapņu preces nagiem, nagu rotāšanai (nail art) un nagu dizainam (nails design), kā arī manikīra salona aprīkojumu un kosmētiku. Pie mums sava biznesa uzsākšanai visu var iegādāties vienā vietā!

Piemēram, UV gēla starta komplekti piedāvā visu paketi dažādām nagu modelēšanas tehnikām. Perfektus gēla nagus uzbursit ar UV gēliem un krāsainajiem gēliem. LED gēli, piemēram Soak-off gēls, nagu modelēšanas gēla lakas, Gelish lakas, Polish nagu gēls nagu pieaudzēšanai, UV nagu lakas un nded cool gēli būtiski saīsina sacietēšanas laiku tikai līdz 30 līdz 60 sekundēm. Šo priekšrocību īpaši novērtēs arī jūsu klienti.

Vēlaties nevis modelēt gēla nagus, bet pieaudzēt nagus akrila tehnikā (veidot akrila nagus), lai tie bez problēmām turētos vairākas nedēļas, neveicot korekciju? Arī šim nolūkam mūsu nagu dizaina veikalā atradīsit visu nepieciešamo, tāpat kā citus līdzekļus patstāvīgai nagu veidošanai. Plašajā un profesionālajā mūsu piedāvājumā ir nagu lakas dažādās krāsās, manikīra notīrīšanas līdzekļi, nagu dizaina noņemšanas līdzekļi un dezinfekcijas līdzekļi jebkuriem nagiem vai gēla nagiem, nagu tipši, otas, salvetes, ierīces, instrumenti un trauciņi, kā arī nagu rotājumi.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks