Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Lerīces / Ultraskaņas attīrīšanas ierīce
Uz NAIL-EON ultraskaņas tīrītājs garantijas izcili tīrība
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

Mēs vienmēr augstu kvalitāti. Tomēr, mēs esam uzlabojuši mūsu ultraskaņas tīrītājs jums. Pārliecinieties, vai sev, cik ātri un viegli jums jūsu rīkus, brilles, rotaslietas un daudz ko citu tīru. Ierīce ir piepildīta ar tīru ūdeni. Tas ietilptu līdz 750 ml. Ar tās 42.000 Hz frekvence ir klusāka nekā citām ierīcēm. Jūs varat izvēlēties no pieci dažādi iestatījumi, 90, 180, 280, 380, vai 480 sekundes. Ierīci arī eyewear, pulksteņi, Juvelierizstrādājumi un pat kompaktdiskiem un DVD diskiem ir pīkstošs tīrs un dīgļi bez papildus jūsu instrumentiem dažu minūšu laikā. Kuteris pielikumus var tīrīt arī uzmanīgi un rūpīgi, jums būs pilnīgi pārsteigts. Ja vien tīrīšanas jauda nav pietiekami no ultraskaņas tīrīšanas ierīces, jūs varat dot īpašas tīrīšanas koncentrāts ūdenī. Parasti tas nav nepieciešams. Ultraskaņas tīrītājs notīra ar fizisko procesu sauc kavitāciju. Vidēji trīs minūtes ir pietiekami, un tēma ir pīkstošs tīrs. Citāda veida apstrādei, kas vairs nav vajadzīgi. Ierīce der jebkurš birojs, un tur nevajadzētu būt trūkst. To var savienot ar jebkuru standarta rozete. Protams, ierīci ir tehniski pareizi un atbilst Eiropas standartiem. Būt iedvesmojusi mūsu ultraskaņas tīrītājs. Kā vienmēr, jums visaugstākās kvalitātes produkts ar mums.

Izmēri
+
0.254 Metri (m)
0.177 Metri (m)
0.172 Metri (m)
instrukcijas
+
Pateicoties augstai tīrīšanas frekvencei, tīrīšanas šķīdums iedarbosies ar augstas frekvences svārstībām, tādējādi notīrot pat vismazākās netīrumu daļiņas arī no visnepieejamākajām vietām. Ielejiet ūdens tvertnē aukstu ūdeni, pievienojiet tam tīrīšanas koncentrātu, iestatiet vēlamo laiku un nospiediet ieslēgšanas/izslēgšanas pogu. Ierīce sāk tīrīšanu.
Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
4.8
Pārskats
5
8
4
2
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks