Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Lerīces / Ultraskaņas attīrīšanas ierīce

Ultraskaņas attīrīšanas ierīce

NAIL-EON Ultrasonic Cleaner Ultraskaņas attīrīšanas ierīce NAIL-EON Ultrasonic Cleaner
32,37 € *
24,90 € / 1000 g

Ne tikai profesionālajā roku un kāju kopšanas jomā ir jāievēro visaugstākie higiēnas standarti, bet arī „vienkāršā nagu studijā“ ļoti svarīga ir tīrība. Daudzām ierīcēm nepieciešams tīrīt ne tikai virsmu, bet ar ultraskaņas tīrīšanas ierīce jātīra arī iekšpuse. Tikai ar šādām ierīcēm var iztīrīt vissīkākās daļiņas, kas rodas, apstrādājot dabīgos nagus, mākslīgos nagus vai ādu. Ultraskaņas tīrīšanas ierīces ir modernas un jaudīgas tīrīšanas ierīces, tās strādā ļoti klusu un ātri un novietojams arī uz maziem darba galdiņiem. Ar ultraskaņas tīrīšanas ierīcēm var padarīt nekaitīgus daudzus (ne visus) slimību izraisītājus, kas var izraisīt nagu un kutikulas infekcijas saslimšanu. Tas aizsargās ne tikai Jūsu, bet arī klientu veselību. Ja Jūs šīs ierīces izmantosiet savā nagu dizaina studijā, tad Jūs pārliecināsiet klientus, ka Jūsu studijā stingri tiek ievērotas higiēnas prasības, jo privātajās mājsaimniecībās ultraskaņas tīrīšanas ierīces jau sen izmanto rotaslietu un briļļu tīšanai. Tā kā ierīcēs ir ūdens, bez agresīviem tīrīšanas līdzekļiem, Jūs savus instrumentus un citas ierīces variet droši turēt šajā ūdenī, lai tie būtu tīri, jo ūdens nebojā materiālu. Tas pats attiecas uz "maza mēroga" nagu dizaineriem.

Mūsu ierīces ir tehniski nevainojamas un atbilst Eiropas normām. Mazākas ierīces mēs varam pārdod par diferencētu cenu, lai Jums atmaksātos nagu studijas aprīkošana ar ultraskaņas tīrīšanas ierīcēm. Ierīcēm ir 3 gadu garantija.


Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks