Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 49 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Lerīces / Putekļu nosūkšanas
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode SPRING2017
Nail Studio putekļu ekstrakcijas aizsardzībai pret pieteikuma
Sīkāka informācija
+

, Viens no galvenajiem veselības riskiem, nagu rajonā ir smalki putekļi, kas izveidota, kad lietvedības vai samazinot sintētisko un dabīgo naglas. Šī smalki putekļi gaisā un var ieelpot. Alerģijas vai sliktākajā gadījumā, sirdsdarbības apstāšanās var rasties tā rezultātā. Bet arī uz savas ādas un nagu salonu putekļu atrisina aprīkojums un darba vide ir nepatīkami, tāpēc tīrīšanas un kopšanas vajadzībām, kas palielina. Naileon Nagelstudio putekļu ekstrahēšanas sistēmai nav prom ar šīm problēmām.

< BR / > 23 vati, šī putekļu ieguve ir īsta spēkstacija, nagla salons. Ierīces ietver praktisku roku atpūtas, atpūsties uz rokām vai kuri klientiem ārstēšanas laikā. Pirms dokumentu iesniegšanas, izmantojot galveno slēdzi vai ierīce ir ieslēgta. Visu uzkrājušos putekļu ekstrahē un droši nobloķēt filtrēšanas maisā. Ierīce darbojas klusi un netraucē profesionālās nagu saloniem gaisotni. Turklāt ierīces darbojas ļoti efektīvākiem enerģijas izmantojuma ziņā. Ar kuru izmērs ir 110 x 310 mm x 320 mm (W x L x H) ekstrakcijas putekļu ir ļoti kompakts un lieliski katrā darba jomā.

Šis filtrs ir pilna, to viņš vienkārši noņemt un notīrīt zem tekoša ūdens. Iekļauts naglu EON Nagelstudio putekļu ekstrakcijas ietverti trīs kokvilnas putekļu maisiņu, lai maisa ātri var aizstāt viegli, kad jau gaida klientus. Uz pašas ierīces, tā regulāri ar mitru lupatu, lai noslaukiet to aprūpi. NAIL-EON, nagu studija putekļu ekstrakcijas - prēmiju tabula ekstrakciju naglu, manikīrs un pedikīrs.

Izmēri
+
0.304 Metri (m)
0.281 Metri (m)
0.136 Metri (m)
instrukcijas
+
Pirms nagu vīlēšanas ierīce jāieslēdz. Tā iesūks visus vīlēšanas putekļus un droši tos uzkrās filtra maisiņā.
Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
4.6
Pārskats
5
28
4
12
3
2
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks