Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Lerīces / Putekļu nosūkšanas

Putekļu nosūkšanas

Putekļu sūkšana ir svarīga visās darba vietās, kurās, strādājot ar materiāliem rodas ļoti sīkas daļiņas. Ierīces, kas kokapstrādes un metālapstrādes uzņēmumos tiek izmantotas regulāri, arvien biežāk sastopamas arī mākslinieku darbnīcās. Putekļi ir nepatīkami, jo tie izplatās visā telpā un nogulstas uz ierīcēm un darba virsmām, tie piesārņo arī gaisu, kas darbiniekiem jāelpo. Nagu dizaineri var strādāt ar aizsargmaskām – tomēr daudzos gadījumos to var tikai ieteikt. Klientiem arī nevar likt nēsāt aizsargmaskas. Lai modelējot mākslīgos nagus, saudzētu klientu veselību, ādu un apģērbu no putekļiem, kas rodas šajā procesā, iesakām izmantot putekļu sūkšanas ierīces. Mazie putekļu sūcēji strādā ļoti klusu un atbilst drošības noteikumiem, esošos filtrus un putekļu maisiņus var viegli nomainīt. Darba vide Jūsu nagu dizaina studijā būs pilnīgi tīra. Tas uzlabos darba kvalitāti un nodrošinās atbilstību veselības aizsardzības prasībām.

Mūsu lapās Jūs atradīsiet dažādu ražotāju ierīces. Dažādo ražotāju putekļu sūcējiem CARRERA Collector Staubabsaugung, Promed Staubabsaugung un Naileon Staubabsaugung nav būtisku atšķirību. Visi trīs ražotāji piedāvā visaugstākās kvalitātes produkciju, tādēļ arī mēs piedāvājam šos produktus, līdzīgi visām citām ierīcēm, ar 3 gadu garantiju. Putekļu sūcēji ir viegli apkalpojami un ar tiem var tīrīt kā vannas istabas, tā nagu dizaina studijas.


Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks