Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Lerīces / Parafīna Rokas pirts
Parafīna vasks NAIL-EON iestatītais īpaši maigās ādas
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

Held nagla salons ne tikai nagu vai manikīra, liela nozīme ir pievienots roku un nagu kopšanas. Parafīna vanna ir viens no populārākajiem nagla salons iekārtas Spa. < BR >< BR > NAIL-EON, parafīna vasks ar rokas ātri un ilgtspējīgi ir intensīvā ārstēšana. Komplektā ietilpst elektriskā parafīna vanna, divi aromātu parafīna blokus â 400 grami, desmit Protectorbags foliju un divas siltas frotē auduma cimdi. Parafīna vanna uztur sausas un sasprēgājušām ādas un atver poras. Turpmākas apstrādes ar krēmi un losjoni darbojas ādas dziļākos slāņus. Vaska komplekts ir piemērots rūpējas par rokām, kājām un līkumiem, termiskās apstrādes paaugstina labklājību un var palielināt ādas elastību.

Universāls parafīna vanna iestatīta ar vasku no NAIL-EON ir metode, īpaši ilgstošu ietekmi var izraisīt simptomātiska atvieglojumu veselības sūdzībām, piemēram, artrīts, iekaisums, sporta traumu un kopīgu stīvums. Zīmoli parafīna vanna iestatīta ar vaska naglu Eon ir 3 gadu garantija kā visas ierīces šeit nded interneta veikalā, kā arī palīdz darba terapija un reimatismu. NAIL-EON parafīna vanna iestatīta + 2x400g parafīns un kosmētikas piederumi parafīna Starter Kit Orange, rokām, kājām un nagu Studios.Izmēri
+
0.24 Metri (m)
0.309 Metri (m)
0.175 Metri (m)
instrukcijas
+

1. solis: nomazgājiet rokas un rūpīgi tās nosusiniet. Noņemiet rotaslietas un uzrotiet piedurknes. PADOMS: lūdzu, pārliecinieties, ka zem ierīces pamatnes atrodas karstumizturīgs aizsargs.

2. solis: pārbaudiet parafīna temperatūru, uzpilinot nedaudz parafīna uz apakšdelma iekšpuses.

3. solis: ielieciet vanniņā roku ar nedaudz paplestiem pirkstiem. Tad uzreiz, bet piesardzīgi, izņemiet roku no vanniņas. Ļaujiet parafīnam sacietēt uz rokām. Pirms nākamās roku iegremdēšanas parafīnā pagaidiet vismaz 3 sekundes līdz tas sacietējis. Sacietējis parafīns vairs nav spīdīgs.

4. solis: atkārtojiet 3. soli pēc nepieciešamības, bet vismaz 3 reizes. Jo vairāk parafīna slāņu tiek uzklāts rokām, jo ilgāk tas satur siltumu.


5. solis: uzvelciet aizsargājošu maisiņu un 15 minūtes paturiet rokas frotē cimdiņos. Tādējādi tiek saglabāts siltums.

6. solis: novelciet frotē cimdiņus un norullējiet sacietējušo parafīnu no rokām kopā ar aizsargājošo maisiņu. PADOMS: sacietējušo parafīnu ieteicams izmest atkritumos, jo tas satur atmirušās ādas šūnas.Ieteikums: pēc parafīna aplikācijas rokas var apstrādāt ar kopjošu krēmu. Siltumā ādas poras atveras, tāpēc kopjošais līdzeklis ļoti labi iesūksies.

Uzmanību: parafīna līmenis vanniņā nedrīkst pārsniegt maksimālo atzīmi. Pēdu un elkoņu apstrādei, lūdzu, atkārtojiet soļus no 1 līdz 4.Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
4.9
Pārskats
5
25
4
2
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks