Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 49 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Lerīces / Parafīna Rokas pirts
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode WINTER2016
Parafīna vasks NAIL-EON iestatītais īpaši maigās ādas
Sīkāka informācija
+

Ar mūsu nagla Eon parafīna vasks, kas ir absolūti tendence. Tas nekad nav bijis vieglāk bija privāto wellness oasis Iestatiet mājas. Parafīna roku pirts izraisa pēc vienreizējām Pieteikums ir uzlabot ādas tekstūru. Tā tiek lietota, silta un tādējādi veicina asins cirkulāciju. Kāds slimo iekaisušām locītavām ir Pēc to termiskās apstrādes jūtas ievērojami labāk. Pat cilvēki ar vāja saistaudu mācīties uzlabo ādas elastību. Tu var izmantot, lai uzturētu mūsu labklājību sajūta kopas rokām, kājām un elkoņiem. Pievienoto nail salon vienības sasilst aromātisko vasks, līdz tie ir šķidri. Silta parafīna atver poras, tādējādi var iepakojumos, īpašu krēmi un optimāli losjoni iekļūt ādas dziļākos slāņus un tās Efektu. Tagad ir sausa, trausli vai pat sasprēgājušām ādas jomas lieta par pagātni. Lielas kopas ir šādi piederumi par vienu pilns luksusa ārstēšanu pieejams: elektrisko nagu dizains Parafīna vanna, divi bloki ar katru 400 g aromātu parafīna vasks, desmit personām Protectorbags folija, silti Frotteehandschuh un mīkstas Terijs Būts. Mūsu pilns komplekts par konkursa rezultātiem. Apvienot ārstēšana ar plašu manikīra vai pedikīra relaksējoša. Viens Iekļautas mūsu lodziņā lietošanas instrukcijām. Mēs esam atsakoties no ierīces trīs gadu garantija. Jūs redzat, mēs piedāvājam jums ekskluzīvu Daudzpusīgs pakalpojums. Uzticēties mūsu gadu pieredzi un aizveriet sazinieties ar fanu bāzi ap siltu vasku terapija.

Izmēri
+
0.24 Metri (m)
0.309 Metri (m)
0.175 Metri (m)
instrukcijas
+

1. solis: nomazgājiet rokas un rūpīgi tās nosusiniet. Noņemiet rotaslietas un uzrotiet piedurknes. PADOMS: lūdzu, pārliecinieties, ka zem ierīces pamatnes atrodas karstumizturīgs aizsargs.

2. solis: pārbaudiet parafīna temperatūru, uzpilinot nedaudz parafīna uz apakšdelma iekšpuses.

3. solis: ielieciet vanniņā roku ar nedaudz paplestiem pirkstiem. Tad uzreiz, bet piesardzīgi, izņemiet roku no vanniņas. Ļaujiet parafīnam sacietēt uz rokām. Pirms nākamās roku iegremdēšanas parafīnā pagaidiet vismaz 3 sekundes līdz tas sacietējis. Sacietējis parafīns vairs nav spīdīgs.

4. solis: atkārtojiet 3. soli pēc nepieciešamības, bet vismaz 3 reizes. Jo vairāk parafīna slāņu tiek uzklāts rokām, jo ilgāk tas satur siltumu.


5. solis: uzvelciet aizsargājošu maisiņu un 15 minūtes paturiet rokas frotē cimdiņos. Tādējādi tiek saglabāts siltums.

6. solis: novelciet frotē cimdiņus un norullējiet sacietējušo parafīnu no rokām kopā ar aizsargājošo maisiņu. PADOMS: sacietējušo parafīnu ieteicams izmest atkritumos, jo tas satur atmirušās ādas šūnas.Ieteikums: pēc parafīna aplikācijas rokas var apstrādāt ar kopjošu krēmu. Siltumā ādas poras atveras, tāpēc kopjošais līdzeklis ļoti labi iesūksies.

Uzmanību: parafīna līmenis vanniņā nedrīkst pārsniegt maksimālo atzīmi. Pēdu un elkoņu apstrādei, lūdzu, atkārtojiet soļus no 1 līdz 4.Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
4.9
Pārskats
5
23
4
2
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks