Sertificēts interneta veikals
Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Vairāk nekā 150 LED gēli
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Lerīces / Parafīna Rokas pirts

Parafīna Rokas pirts

NAIL-EON parafīns komplekts Parafīna Rokas pirts NAIL-EON parafīns komplekts
30,56 € *
Parafīna vasks pirts zābaciņi Parafīna Rokas pirts Parafīna vasks pirts zābaciņi
8,57 € *
Parafīna vasks pirts dūraiņi Parafīna Rokas pirts Parafīna vasks pirts dūraiņi
8,57 € *
Parafīns Parafīna Rokas pirts Parafīns
4,90 € *

Labi koptas sieviešu rokas ar slaidiem pirkstiem, mīkstu ādu un ne pārāk gariem nagiem ir ļoti erotiskas. Tieši nagi un kutikula, naga gultne un pirkstgali jutīgi reaģē uz katru pieskārienu. Tie spēj uztvert un sataustīt vissīkākās detaļas, glāstīt vai skrāpēt. Lai uzturētu šo pirkstu jutīgumu un veselību un tie būtu ļoti izturīgi, pirksti un nagi ir īpaši jākopj. Ādai jābūt mīkstai un elastīgai, tā nedrīkst būt pārāk cieta. Nagi nedrīkst būt pārāk mīksti, lai tie neieplīstu vai nelūztu. Pārāk cieti nagi arī nav patīkami, jo tiem ātri veidojas plaisiņas, švīkiņas un asas malas. un tie ir disponēti uz slimībām. Nagiem jābūt tikpat elastīgiem kā āda, bet ne pārāk mīkstam.

Nagi un kutikula ir jākopj un jāstiprina ar parafīna peldēm. Parafīna peldes labi piemērotas problemātiskajiem nagiem, bet tās ir labas arī dabīgajiem nagiem. Tās nodrošina, lai nagi un āda būtu elastīgi, tas ir nosacījums, lai Jūsu pirksti būtu veseli un izturīgi.

Naileon ierīces parafīna peldēm ir tieši no ražotāja. Tām ir trīs gadu garantija un tās atbilst visaugstākajiem standartiem attiecībā uz kvalitāti un drošību. Parafīna vasku Jūs atradīsiet mūsu kataloga lapās: ar rozes, citrona un persika.


Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks