Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Lerīces / Galda gaismas
NAIL-EON LED darba lukturis ir ekonomisks un gaismas vienlaicīgi
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

Higiēnas un tīrības būtu pirmā prioritāte, nagu dizains un nagu modes varētu iekļaut arī uzdevums un tiesības materiāliem, kā arī svarīgākie punkti rīks. Aprīkojums un darba gaismas ietver daudzas nail salon par katru galda. Lukturim ir svarīgāko trauks uz ēvel-sola pusi. Nagi un nagu dizaina tiesības apgaismojums ir būtiska, lai varētu strādāt nevainojami. Mūsu NAIL-EON lampu darbvietā nodrošina perfektu darba apstākļi un gaismas ceļu uz krāšņs modeļa slāņiem. LED gaismas ir bezmaksas spīdumu un zems starojums. Balta spilgti LED tehnoloģija sasniegts ekspozīcijas vērtības, piemēram, tikai vasaras. Tādēļ visu darbvirsmu var pilnīgi izgaismoti. Lukturi ir tās attīstīt bez siltuma LED priekšrocības. Viņi tāpēc nolemti, nagus, jo pastāv apdegumu risks. Nagla stilisti un klientiem, darbs zem lampas ir vienādi patīkams. Jo nav putekļu piesaistīja pats lukturis, tīrīšana ir viegli un nav nekādas negatīvas ietekmes. UV gel var nepiešķirt nocietināt trūkst siltuma. Mēs piedāvājam augstākās kvalitātes produktus, kas atbilst augstas Eiropas standartu prasībām. Redzēt sev un vairs nav ļaunā to sliktu apgaismojumu uz jūsu rakstāmgalda. Atstāt gaismas iet ar mūsu NAIL-EON lampu darbavietā.

Izmēri
+
0.754 Metri (m)
0.319 Metri (m)
0.068 Metri (m)
instrukcijas
+
Tā kā pie pašas lampas nepieķeras putekļi, tad tīrīšana ir vienkārša un viegla. Ar šo darba vietas lampu iespējams apgaismot visu darba galdu.
Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
4.9412
Pārskats
5
16
4
1
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks