Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Lerīces / Elektriskās naguvīles
Promed de luxe
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

Iesniegšana ir viens no svarīgākajiem daļas nagu dizainu. Arī Manikīrs un pedikīrs ir uzdevumi, kas prasa sistematizāciju. Mūsu Promed 620 de Luxe ir ideāls risinājums profesionālai darbībai.Ierīce ir "Made in Germany", un ir izstrādāta, lai būtu ideāli arī iesācējiem. Tas darbojas ātri un spēcīgs. Pateicoties saviem mazajiem izmēriem, to var izmantot arī kā otro ierīci vai to var lietot kopā ar apmeklējot klientus.Jauna iezīme šīs ierīces ir universāla kontrole, kas nosaka ātrumu un virzienu.Knop ir pabeigta ar dzirkstošo gem un ir drošības slēdzis.Drošības pietura kļūst par ierīces automātiski, ja ātrums kļūst pārāk ātri vai fails saskaras pārāk lielu spiedienu, iesniedzot.

Promed 620 de luxe ir kosmosa taupīšanu, jaunu un novatorisku dizainu. To var novietot uz katra galda bez problēmām.Balta lieta un dzirkstošie Lila roka gabals iederas ik apkārtējiem.Ierīce ir arī atbalstu rokas gabalu.Fails nāk ar pašas ierīces, rokas gabals, rokas dvieli, uzgaļu turētājs, neilona suku, 30 cepures, adapteri un rokasgrāmatu.

Jums būs vairāk nekā apmierināti ar vieglumu darba, ka šī ierīce var sasniegt. Ļaujiet Promed 620 pārliecināt jūs, jūs love it!

instrukcijas
+
Ar nelielo izmēru tā ir vislabāk piemērota izmantošanai kā otrā vienība vai mājas vizītēm.

Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
4
Pārskats
5
0
4
1
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks