Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Lerīces / Elektriskās naguvīles

Elektriskās naguvīles

YOUMAXX manikīra un pedikīra failu Elektriskās naguvīles YOUMAXX manikīra un pedikīra failu
14,95 € *
Bit turētājs Elektriskās naguvīles Bit turētājs
2,59 € *
Promed de luxe Elektriskās naguvīles Promed de luxe
199,45 € *
Promed 2520 Elektriskās Nagu  vīles Elektriskās naguvīles Promed 2520 Elektriskās Nagu vīles
345,45 € *
Promed de luxe 620 Elektriskās naguvīles Promed de luxe 620
199,45 € *

Tehniskas ierīces palīdz vieglāk veikt daudzus darbus. Tas neattiecas tikai uz mājsaimniecību, bet arī uz amatniecību un mākslu. Koka skulptūras vai metāla margas parasti nevīlē ar rokām, arī nagus ieteicams vīlēt un frēzēt ar tehnisku ierīci. Tā kā tas ir ļoti precīzs darbs, nagu studijām paredzētās frēzes ir ļoti mazas. Vieglās ierīces ir ērti apkalpojamas, jo tās ir vadāmas ir kājas pedāļa palīdzību. Rokturis ir ergonomiskas formas, labi iekļaujas rokā un, pateicoties mazajam svaram, ierīci ir viegli vadīt. Frēzes nagu dizaina studijā atvieglo nagu modelēšanas darbu, kas prasa daudz laiku, jo šīs ierīces ātri strādā. Ierīces piemērotas arī manikīram, jo ar tām var noņemt kutikulu, iztīrīt naga gultni un piešķirt nagam skaistu, vienmērīgu formu.

Līdztekus ražotāju Naileon, Promed un Xenon ierīcēm mūsu lapās Jūs atradīsiet augstvērtīgus piederumus. Mēs Jums varam piedāvāt jaunus rokturus dažādām ierīcēm, tāpat arī dažādas slīpēšanas galviņas un cilindrus, piemērotu papīru un gan profesionāļiem, gan iesācējiem paredzētus komplektus par izdevīgām cenām. Mūsu lapās Jūs atradīsiet visus nepieciešamos produktus mākslīgo un dabīgo nagu dizainam. Ierīces ir ērti apkalpojamas un atbilst Eiropas normām attiecībā uz drošību un kvalitāti, tādēļ mēs sniedzam tām 3 gadu garantiju.


Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks