Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Lerīces / CCFL LED ierīce un UV lampa
NDED 4 Bulb UV gaismu ierīces
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

UV gaismas vienība ir būtiska konservēšanas gel nail art un nagu dizains. Vajadzīgi instrumenti un materiāli var saglabāt nepareizajā galā. UV lampu parasti ir viens no visdārgākajiem iekārtas iegādāties. Bet kas nav jābūt! Atbilstīgs aprīkojums un UV lampām ir jābūt visu un end nevainojamajiem nagiem. NDED ir ļoti lēts variants, kas piegādā vēl ideālus apstākļus un jūs pilnīgi mīlēt 4 lampas UV gaismas iekārtu. Gaismas iekārtu taimeri var koriģēt trīs dažādos līmeņos. Viņš ir iestatīts uz 120 sekundes, 180 sekundes vai 30 minūtes nepārtrauktu darbību. Gel ir dažādi konservēšanas laiks kā nagu mākslas darbi, kā, piemēram, 3D Nailart. Konservēšanas ikreiz pareizo uzstādījumu var ņemt attiecīgi panākt perfektu rezultātu. Tik perfektus rezultātus var sasniegt pat ar naglu mākslas darbs un 3D Naildesign. Attiecīgi, UV lampu sudraba vai baltā korpusā var atlasīt, lai iestatītu. Maināmām plāksnes var spoguļot, kā arī iekšējo apvalku. 4 Lampas tiek piegādātas tieši uz lampu. Par mūsu ierīcēm, mēs piešķiram trīs gadu garantija. Tomēr garantija neiekļauj UV lampām. Paļauties uz mūsu daudzu gadu pieredzi ražošanas. Jums šī aprīkojuma būtiska daļa.

Ronis
+
instrukcijas
+

Pēc pieteikšanās gel novieto roku, kad ierīce tiek ieslēgta interjeru. Želeja ir izārstēta, pēc noteiktā laika.


UV gaismā konservēšanas vienību nedarbojas.
Ieslēdziet UV gaismā konservēšanas vienību, ja iepriekš esat pārliecināts, ka UV pareizi ievietoti caurules. Lūdzu, pārbaudiet, vai gaismas konservēšanas vienību darbību sienas kontaktligzdai ir pievienots. Ja piemērs tikai 2 UV darba lampas, tas parasti lieta 2 caurules pienācīgi netiek grozīts. Lūdzu nospiediet līdz stingri kontaktligzdā. Ja caurules pēc tam vēl nedarbojas, un ir jāievēro instrukcijas vai ierīci no paša sākuma nav pieņemams, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas.
UV lampas plīvo vai nav derīgas.
Lūdzu, pārliecinieties, vai jūsu UV gaismā konservēšanas vienību lietot pareizu caurules. Jo ir dažādu modeļu tirgū. Ir skaidrs, ka caurules plīvo īsi, ieslēdzot gaismas konservēšanas vienību. Arī tas var būt, ka caurules ir nolietojušies un izlīdzināšanu. Ja vienā vai divās mēģenēs ņirbēt, tas ir iespējams, ka caurules ir nolietojušies un ir jānomaina.
Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
4.5981
Pārskats
5
71
4
32
3
2
2
1
1
1

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks