Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Lerīces / CCFL LED ierīce un UV lampa
NAIL-EON UV lampas nomaiņa zemes - rezerves daļu gaismas konservēšanas vienību

Sīkāka informācija
+

Mājās, modelis jūsu nagus ar gēla tehnoloģija un jums ir visas svarīgi nagu noformēšanas rīki pie rokas par šo? Tikai tagad, jūs jāuztraucas ir saderīgs NAGLA EON UV lampas Nomaiņa grīdas. Tas nejauši reizes salauzis jūs līdz jūsu gaisma konservēšanas ierīci, jums jānopērk ierīce nav pilnīgi jaunu nagla salons. NDED UV lampu zemes var viegli nomainīt un varat krāsas sudraba vai balta spogulis lēcas tiek lietotas ierīces. Šīs zemes ir piemērotas arī ierīces netiek atspoguļoti grunts. Ir tīrīšanai pēc nagu modelēšanas vai vieglāk aizstāt UV gaismas lampas, ievelkamais grīdas plāksnes priekšrocības. Turklāt tas ļauj labāk un vieglāk attieksmi pret jūsu toenails ar UV želeja. Izvelkot, nedrīkst uzņemt jūsu pirkstiem pie plāksnes, bet push plāksni vienkārši kāju uz priekšu. Šādām grīdām vienmēr ir ideāli kā fiksētu plaukti UV gaismā konservēšanas vienību, roku un kāju. Izvēlēties gaismas konservēšanas vienību no mūsu veikalā vai jums jau ir viens no mums būtu pasūtījums papildus ierīce ir arī līdzvērtīgs Nomaiņa grīdas, nagu studija kvalitātes skaņu, un par zemu cenu.

Ronis
+

UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

4.75

Pārskats

5
3
4
1
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks