Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Lerīces / CCFL LED ierīce un UV lampa
Ar UV lampu no NAIL-EON perfekti pārvalda modeļa vietu mājās
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

Pēc tam, kad dabas nagiem manikirētiem, vai mākslīgie nagi ir pielīmēts un iesniegts, tām ir jābūt arī glabāšanas laiks. Daudzi nagu saloniem, bet arī daudzas sievietes mājās pats modelis naglas, izvilkdams variant želeja. Tomēr šī metode prasa īpašu UV lampa. NAGLA EON UV lampa ar baltu vai sudrabs, daļēji apstrādāts aizdod uz profesionālās nagu dizains savas četras sienas. Ja izvēlaties ierīču, ar atstarojoša iekšējo apvalki un spoguļu sabīdījis alumīnija Piemetināma plāksne par vienu no šiem ekskluzīvas nagla salons, kas arī aizstāt dara labu izvēli. Ultravioleto staru lampa, ar dimensijām 230 mm x 250 mm x 105 mm (W x L x H), arī iekļauts taimera, atsevišķi var iestatīt uz 30 minūtēm, 120 vai 180 sekundes. Tieši pareizo ierīci mājās nail Studio, kas ir ražots saskaņā ar visaugstākajiem Eiropas kvalitātes standartiem. Lēti ultravioleto staru lampa, ieskaitot 4 sloksnes gaismas var viegli pasūtījumu mūsu online veikalā un saņemt piegādāts ar DHL. Mēs 4 piedāvā nedēļas atgriešanās politiku, kā arī 3 gadu garantija šī vienība. Garantija ir ierobežota tikai ar UV ierīce, bet ne sīpola. Lemt pavisam skaisti, stabila un spēcīga nagi saņems ierīci un jūs caur labi dziedē gel.

Ronis
+
instrukcijas
+
Pēc pieteikšanās gels ir roku Kad ierīce ir ieslēgta, interjeru. Atkarībā no konkrētā Laiku, gels ir izārstēta.
UV gaismā konservēšanas vienību nedarbojas.
Ieslēdziet UV gaismā konservēšanas vienību, ja iepriekš esat pārliecināts, ka UV pareizi ievietoti caurules. Lūdzu, pārbaudiet, vai gaismas konservēšanas vienību darbību sienas kontaktligzdai ir pievienots. Ja piemērs tikai 2 UV darba lampas, tas parasti lieta 2 caurules pienācīgi netiek grozīts. Lūdzu nospiediet līdz stingri kontaktligzdā. Ja caurules pēc tam vēl nedarbojas, un ir jāievēro instrukcijas vai ierīci no paša sākuma nav pieņemams, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas.
UV lampas plīvo vai nav derīgas.
Lūdzu, pārliecinieties, vai jūsu UV gaismā konservēšanas vienību lietot pareizu caurules. Jo ir dažādu modeļu tirgū. Ir skaidrs, ka caurules plīvo īsi, ieslēdzot gaismas konservēšanas vienību. Arī tas var būt, ka caurules ir nolietojušies un izlīdzināšanu. Ja vienā vai divās mēģenēs ņirbēt, tas ir iespējams, ka caurules ir nolietojušies un ir jānomaina.
Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
4.76
Pārskats
5
20
4
6
3
0
2
0
1
0
4
?
Laiks:13:55
Datums:19.06.2013
Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks