Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Lerīces / CCFL LED ierīce un UV lampa
NAIL-EON UV  Caurule nomaiņa

Sīkāka informācija
+

Neatkarīgi no tā, vai jūs gaismas konservēšanas vienību privātajā vai pieprasa tirdzniecības jomā. Viens no tiem ir vienmēr, jūs gēla nagu tips 100 % iegūt izturīgs: dažreiz regulāri apmainās ar gaismas caurules būt. Tikai šādā veidā, gēla nagu var pilnīgi izārstēta. Tāpēc ir svarīgi, ka jūs vienmēr ir gatavi mūsu NAGLA EON UV rezerves ģeneratora lai mainītu laikus. Otrais arguments jums mūsu Obligāti jābūt rezerves caurule ir: ja jūsu caurule vidū nagu modelēšanas padodas spoku un tādēļ tās izārstēt nav var veikt un modeli tā, ka nevar izbeigt jūsu nagus. Tas būtu diezgan nosaka kaitinošas jums. Katram no mums ir mūsu rezerves spuldzi Veikalā pieejamas UV lampu piemērotu. Varat izvēlēties tipu Variant Caurule - W atlasiet caurule - L un nagu EON UV NAGLA EON UV. Abu veidu caurules Nomaiņa aprīkots ar kvadrātveida apakšstilba un 2 tapas ligzda. No otras puses UV mēģenē piedāvā uzlabotas kalpošanas laiku un pārklājums ir optimizēta ātrāk izārstēt visu želejas. Svarīgi aizvietotājs, Ja jums vienmēr ir klāt, ja caurules ar nagu salonu aprīkojums nojauktu konservēšanas želejas nagu nelabvēlīgs brīdis. Padomājiet par vairs nav un vienkārši izvēlas vienu vai vairākas rezerves caurules 9 Watt nagu studija kvalitātes skaņu. SVARĪGI: Lai mūsu ierīcēm pašlaik pieejams veikals lūdzu ref. 8005 pasūtījums vairs nav viens no mūsu ierīcēm, kuras ir pieejamas veikalā, lūdzu piesakiet 8118.

Ronis
+

UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

4.5735

Pārskats

5
44
4
22
3
2
2
0
1
1

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks