Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €
Jūs atrodaties šeit: Lerīces / CCFL LED ierīce un UV lampa
NAIL-EON CCFL lampu izārstēt LED un UV želejas
Vaizdų spalva gali skirtis.
Sīkāka informācija
+

Ierīcēm, piemēram, UV lampas nail Studio ietver tīrību, higiēnas un pareizos rīkus obligāti nagla salons. Pretējā gadījumā nav pienācīgu nagu modelēšanas var modeli. Caurules, kas atrodas lampas ir jānomaina pēc noteikta laika. Tas ir ne tikai laikietilpīga, tas var būt diezgan dārga. Mūsu NAIL-EON CCFL spuldzes ir perfekta alternatīva. CCFL tehnoloģija ir tehnoloģija, kurā izmanto tā saukto aukstā katoda caurules. Tas ir lietošanas ilgums 30 000 stundas. Caurule ierīce tik tālā Nomaiņa. Papildus ilgmūžība, viņa ir arī ļoti ekonomisks. Saglabāt līdz 40 % enerģijas, salīdzinot ar parasto UV lampa ar UV lampu. Īpaša lieta par mūsu NAIL-EON CCFL spuldzes ir tas, ka tā visa UV želejas un arī LED želejas var nocietināt. Tas darbojas daudz efektīvāk un sacietē želejas divreiz ātrāk kā tradicionālajiem līdziniekiem. Taču priekšnoteikums ir, ka roka ir ierīce pareizi un precīzi pa vidu. Lai nodrošinātu jums izārstēt lūdzu papildus gel īkšķi. Tāpēc ka gels pilnīgi izārstēta, CCFL caurules ir novietotas leņķī uz sāniem un atpakaļ slīpi korpusā. Lūdzu, paturiet prātā uzkarsē lampu 90 līdz 120 sekundes pirms pirmās dienas izmantošanu, lai sasniegtu vislabākos rezultātus.

Sakarā ar īkšķi CCFL lampu leņķi, gels var noskriet lejā un nav pareizi izārstēt īkšķi. Tādēļ, mēs iesakām atsevišķi, lai nocietināt īkšķi.
 

Izmēri
+
0.16 Metri (m)
0.184 Metri (m)
0.07 Metri (m)
Ronis
+
instrukcijas
+
Ar šo lampu īkšķi ir jāapstrādā atsevišķi.
Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
4.3
Pārskats
5
6
4
15
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks