Mūsu hotline:
+49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Pirkumu kontā.. & vairāk
No pasūtījumu vērtības no 59 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Dāvanas no 49,00 €

Mēs maksājam, ka ir ne tikai ērts, bet droši

Jums ir iespēja maksāt ar priekšapmaksu, kredītkarti vai PayPal. Lūdzu, ņemiet vērā šo dažādo maksāšanas veidu atšķirīgos nosacījumus.

Priekšapmaksa

Izvēloties priekšapmaksu, maksājums tiek veikts iepriekš. Šajā gadījumā pasūtījumu var apstrādāt tikai pēc maksājuma nosūtīšanas uz mūsu kontu un apstrādes mūsu sistēmā. Tas var būt vienu vai divas darbdienas pēc maksājuma saņemšanas.

Ja nolemsiet veikt bankas pārvedumu, lūdzu, norādiet kā maksājuma nolūku tālāk minēto informāciju. Jūsu klienta numurs un/vai pasūtījuma numurs ir svarīgs, jo nepietiekama informācija par naudas pārvedumu var aizkavēt šo procesu, un mēs nevarēsim to paātrināt. Veicot starptautisku naudas pārvedumu, lūdzu, norādiet mūsu IBAN un BIC kodus. Šī veida naudas pārvedumam un raitas apstrādes garantēšanai ir nepieciešama iepriekš minētā informācija par bankas pārvedumu.

Kredītkarte

Viegli, droši un viegli

Ja vēlaties maksāt ar kredītkarti, gluži vienkārši ievadiet nepieciešamos datus kredītkartes veidlapā. Jūsu pasūtījums tiks nosūtīts mūsu piegādes daļai uzreiz pēc jūsu maksājuma apstiprināšanas. Mūsu veikalā varat veikt maksājumu tikai ar VISA un MASTERCARD kredītkartēm. 3D Secure procedūras izpilde ir obligāta, un sīkāku informāciju par to varat saņemt savā bankā vai kredītkartes izdevējiestādē. Maksa no kredītkartes konta tiks atskaitīta tikai pēc preču nosūtīšanas.

PayPal

Maksāt sicherererer

Ja jums ir PayPal konts, varat izmantot šo kontu, lai mums elektroniski nosūtītu maksājumu. Tā ir ātrāka alternatīva nekā bankas pārvedumi. Jūsu pasūtījums tiks nosūtīts mūsu piegādes daļai pēc maksājuma klasificēšanas mūsu sistēmā.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks