Sertificēts interneta veikals
Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Vairāk nekā 150 LED gēli
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla / Vylet-Nails Studio Edition
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Vylet Nails Studio Edition Neona krāsas gēls
Sīkāka informācija
+
Jūs love to tad, kad tu ņem centrs posmā? Tad Vylet nagi tiek izveidots Studio Edition neona krāsu gel. Ar šo UV, jūs saņemsiet bezmaksas uzmanību gel & krāsu želeja ar daudz cilvēkiem. Ienest pareizo formu un garums jūsu nagus un saglabāt tos kā parasti. Ieradās primer piemērošanu vai ēkas gel ļauj Vylet nagi nagi piemērot Studio Edition krāsu gel vēlamo krāsu un nocietināt tieši pēc tam. Nagu dizaina spēks ir neona krāsas dažādas vēl nav panākt citā plānā slānī. Slāņus var piemērot tik bieži, cik tas ir vēlamais, tas jāņem vērā tikai būtu paraugs visiem gēla pārklājumi vienmēr plānas par. Pretējā gadījumā pastāv risks, ka želeju zem UV lampas nav pilnībā tiks demonstrēti un tādēļ nav rūdīts 100 %. Arī atvieglo darbu, izmantojot savu vidēja tekstūras un pati par sevi viegli izlīdzina. Tas ietaupa papildu iesniegšanas darbu. Jūs varat kombinēt dažādus Nailart piederumus ar neona gel. Nav nekādu ierobežojumu, lai savu iztēli, un jūs varat dot šo lielo pašdarinātu modeļus un tekstūras jūsu nagus. Ļaujiet uzkrītoša neona krāsas par pieņemamu cenu ar šo augstas kvalitātes krāsu gela nagi.
Izmēri
+
0.033 Metri (m)
0.029 Metri (m)
0.024 Metri (m)
viskozitāte
+
plāns vidējs biezs
Ronis
+
UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks