Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla / Vylet-Nails Studio Edition
Studio Edition metāliska krāsa gel Vylet-Nails moderns efektiem

Sīkāka informācija
+

Ārkārtas Vylet nails Studio Edition metāliska krāsa gels ir modelēšanas gel sievietēm, kam patīk pirmo reizi iedrošinājos parādīties kāds laiks un kuri meklē alternatīvu tradicionālajām franču dizainu. Nagu dizains gel sērijā Vylet nails Studio Edition ļauj jums viegli strādāt ar vidēja viskozitāte un piemērot. Turklāt tas ir produkts no produktu klāstu UV gel & krāsu želeja, kas izlīdzina pati par sevi un tādēļ radušās nav tālāk izstrādāt iesniegšanas darbu. Varat tūlīt pēc gruntis gela vai tūlīt pēc ēkas gela nagus, lai modelētu krāsu uz gēla un nocietināt. Krāsu izturība nav pietiekami, jūs pēc pirmā slāņa jūs pieteikties papildu mēteļi, līdz esat sasniedzis vēlamo krāsas intensitāti. Sedz prātā, ka katrs vienslāņa želeja, jo satur tikai mazapdzīvoti uz pigmentu naglu jāpiemēro, jo tikai tik UV gaismā var labāk spīdēt cauri gel un tiek garantēta pilnīga izārstēt. Gada beigās, ir ieteicams, ja plombu krāsas želeja ar blīvējuma gel un pārklāj ar spīduma gel. Esiet drosmīgi un modelis jūsu nagus ar mūsu augstas kvalitātes krāsu gelu, kas veidotu metāla atraktīvos efektus. Gūt labumu no šo lielisko produktu par pieņemamu cenu jūsu nagus.

viskozitāte
+

plāns vidējs biezs

Ronis
+

UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

4.3333

Pārskats

5
1
4
2
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks