Sertificēts interneta veikals
Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Vairāk nekā 150 LED gēli
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla / Vylet-Nails Studio Edition
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Vylet-Nails Studio Edition krāsu gel daudz pievilcīgas krāsas
Sīkāka informācija
+
Vai jums ir dabas nagus ar padomiem vēlmi paplašināt un modeļa tās bāzes un ēku želeja, kā arī lai padarītu krāsu ar krāsu gel Jūs varat darīt ar Vylet nails Studio Edition atbilst krāsu gelā no sērijas Vylet nails Studio Edition bez lielas piepūles. Kopš valkā krāsu gēla nagus uz jūsu fingernails laikā. Lai to izdarītu, jums vajadzētu rīkoties dabas nagiem vai mākslas kā parasti. Tieši pēc tam, kad ir piemēroti gruntējuma vai veidošanas želeja un izārstēta, varat, par jūsu nagus lietot krāsu želeja ar birsti un nocietināt ultravioletā gaismā. Krāsu intensitāte joprojām nav jābūt spēcīga pietiekami jums pēc pirmā gela slānis, jūs varat pieteikties papildu mēteļi. Jāatzīmē, ka jūs pulcēšanās visi slāņi krāsu gela plānās uz naglu. 100 % Varētu būt pārliecināti, tas pilnībā ir rūdīta ar UV gaismu. Būtu vēlams, ja plombu krāsainu nagla želeja ar blīvējuma gel un vēlāk ar spīduma gel mētelis. Tas pasargā jūsu krāsu ne tikai ilgtermiņa skrāpējumiem izturīgs, bet tā arī dod skaisti spīdēt jūsu nagus. UV gel & krāsu gels, izraisot pigmentācija ar ekstremāli Dūmainība finest naglu dizains. Bez augstas kvalitātes nagu dizaina krāsu gel par jūsu nagus un var gūt labumu arī no zema atlaidi cenu.
viskozitāte
+
plāns vidējs biezs
Ronis
+
UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
5
Pārskats
5
5
4
0
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks