Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla / Vylet-Nails Studio Edition
Vylet Nails Studio Edition Glancēts pērle krāsu gelu

Sīkāka informācija
+

Geli, saņemt krāsu moderns krāsās, bet arī ar perlamutra efektu. Ar mūsu NDED Vylet nails Studio Edition Pearl effect krāsu gel Vylet nails Studio Edition sērijas jūs varat sasniegt šo efektu. Pirmais ārstēt dabiskos vai mākslīgos nagus kā parasti un veikt nagu dizaina tieši uz vienas bāzes vai struktūru gels Pearl effect krāsu želeja, par jūsu izvēlētajā krāsā uz jūsu nagus. Paturiet prātā, ka šī želeja, jo plānās jāpiemēro krāsu pigmenti. Jo plānslāņa spīdēt cauri ir labāk ar gaismas konservēšanas vienību un nodrošina 100 % izārstēt. Krāsu intensitāte ir pārāk vāja, pēc pirmo slāni gēla jūs varat secīgi piemērot šo krāsu gel klusi vairākus slāņus, un nocietināt. Šeit jūs varat spēlēt savu radošumu. Kad modelēšana ar šī želeja, jums ir bez problēmām, jo tas paplašina pati gluda un var būt labs tura augšā pa vidēja viskozitāte. UV želeja & color gel, ko var izskaidrot ne tikai lielu ietekmi uz jūsu nagus, bet tā arī vēl modelēšanas padara to viegli. Ko vēl tu? Augstas kvalitātes nagu studija kvalitātes? Nekādu problēmu arī sagatavoti šo produktu. Turklāt tas ir pieejams vairumtirdzniecības cena no mums.

Izmēri
+

0.036 Metri (m)
0.029 Metri (m)
0.027 Metri (m)

viskozitāte
+

plāns vidējs biezs

Ronis
+

UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks