Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla / Vylet-Nails Studio Edition
Vylet-Nails Studio Edition GLAMOUR lielu nagu krāsa gel

Sīkāka informācija
+

Tu meklē tik ļoti īpašs, jūsu nagu dizainu? Tad jums būs tur ar mūsu Vylet nagi Studio Edition GLAMOUR krāsu gela augšējā klases ar 5 ml tilpumu atrast! UV gel & krāsu želeja ir ideāls līdzekļi profesionālās Modelis atrašanās vietu. Vylet nails Studio Edition geli ir izcila Rekvizītus. Jūs ar eleganci un krāsu gels gels augstākās klases. Tas ir ļoti nepārskatāms. Labākos kokteiļa ietekmi pilnībā saskan ar tendenci un sniegt jūsu nagi ir ļoti īpašs papildu. Uz Gels ir vidēja viskozitāte un tādējādi īpaši piemēroti apstrādei. Tā īpašumu, kas tai pat vienmērīgu stiepjas cauri grūts ir Iesniedzot darbu nebūt problēmu jo gēla nedarbojas. Gels var vai nu jāpiemēro tieši uz gruntis gela vai veidošanas želeja. Tāpēc, ka visi želeja UV lampu tiks izgaismotas un tas sacietē līdz 100 procentiem, vajadzētu būt lietota tieva. Lai lielāku krāsu intensitāti REACH gelu var lietot atkārtoti. Ar Jūs varat jūsu skaistākajām motīviem dot šo gela nagus. Ļaujiet Jūsu iztēle palaist bezmaksas. Izveidot izceļ ar šī želeja! Mēs Sniegt augstākās kvalitātes produktus. Baudīt mūsu daudzu gadu Uzticēties ražotāju pieredzes. Mūsu produkti ir aktuāla Gēla tehnoloģijas ražo un ir pakļauta stingriem pārbaudes kritērijiem.

viskozitāte
+

plāns vidējs biezs

Ronis
+

UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

4.2

Pārskats

5
1
4
4
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks