Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla / Vylet-Nails Studio Edition
Vylet Nails Studio Edition Franču gēls

Sīkāka informācija
+

Jūs būtu mākslīgie nagi, kas ļoti maz atšķiras no dabas nagiem? To var izdarīt ar franču gel Vylet nails Studio Edition. Piemērojot šo franču jūsu nagus ar dabas meklē naglas gel. Jums ir divas iespējas piemērot gel balta naglu tips. Var sadalīt Francijas želeja ar otu uz gruntis gela vai pēc konservēšanas ēkas gela izmantot vietas virpulī. Tas ir cured gel & krāsu želeja pēc modelēšanas, kā arī citi UV saskaņā ar UV gaismas iekārtu. Sakarā ar pigmentu, ir svarīgi, ka jūs Studio Edition, plānās šī želeja odere Vylet nagus, lai sasniegtu 100 % izārstēt. Tikai šādā veidā to var demonstrēti pilnībā. Pateicoties Francijas izplatās gluda, pati želeja medus efekts, ko ietaupīs papildu failu darbu. Mūsu veikals, tie ir dažādos toņos, no kuriem izvēlēties. Izvēlēties starp balto, mīksts balts, rozā piena un debesu White Dial. Šo Francijas gela nagu studija kvalitātes skaņu un aktuāla izpētes, dot viņiem savu mākslīgo naglas tik daudz dabiskumu, ka diez vai kāds atceras, ka tās nav patiesas. Don't gaidīt vēl ilgāk un piespriest Francijas gel subtly meklē pirkstu nagu galiņiem.

Ronis
+

UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

4.6667

Pārskats

5
4
4
2
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks