Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla / Vylet-Nails Studio Edition
Vylet Nails Studio Edition Apdare gēls

Sīkāka informācija
+

Vylet nails Studio Edition pabeigt gels ir sablīvēšanās želeja, viens var tikai sapņot. Bet jums vairs nav sapnis, jo jūs varat iegādāties šo produktu no mums. Tas ir piemērots pat alerģijas radošām personām. Protams jūs varat pieprasīt kā datu lapas, lai pārliecinātos. Tur jūs varat atrast precīzu sastāvdaļas. Kas pēc veids attiecas arī uz jebkuru UV želeja un arī krāsu gel attiecībā uz citiem produktiem. Hermētiķu Vylet nails Studio Edition sērijas ir ultra stipra un sniedz nepārspējamu spīdīgu grādu sculpted nagus. Tas speciāli blīvējuma želeja ir vidēja viskozitāte un norit raiti, pateicoties efektu medus vienmērīgi un patstāvīgi. Tas ir viegli strādāt, jo tas ir vāji lietota kā apdare un izārstēta saskaņā ar UV gaismas iekārtu. Ar violetu krāsošana nav satraukts. Tas ir integrēts anti-Gan aizsardzību. Tas nozīmē, ka modelis situācija nav tik viegli caur cigarešu tvaika un spēcīga saules gaisma/solārijs iegaismošanas vai dzeltenīgs. Pēc galīgo aizsardzības pastiprināšana ir nepārtraukta apstrādātās virsmas nagu ilgi pasargā no skrāpējumiem. Iegūt pilnīgu gela saturs ir 15 ml skaisti formas burka ar skrūvējamu vāciņu. Studio Edition sola etiķetes tikai un vienīgi uz jums. Jums vajadzētu izmēģināt šo produktu augstas kvalitātes apdari - mūsu pakalpojumu runā paši par sevi - saņemt profesionālu vajadzībām!

viskozitāte
+

plāns vidējs biezs

Ronis
+

LED piemērota

LED gēli un atbilstošie piederumi sniedz iespēju modelēt nagus ļoti īsā laikā: LED gēli sacietē LED lampā vai CCFL lampā 30-90 sekunžu laikā, vai arī kā parasti zem UV lampas 120 sekundēs, tie ir noņemami un nav nepieciešams tos novīlēt. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti ir paredzēti lietošanai ar LED gēliem.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

4.3333

Pārskats

5
3
4
6
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks