Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla / Vylet-Nails Studio Edition
Vylet Nails Studio Edition 4D Krāsu gēls

Sīkāka informācija
+

Nagu dizains nemitīgi attīstās un arvien jaunākas un smalkāku darbi ir vēlamas. Bet daudzas idejas var bieži nav ieviesta, jo tai trūkst piemērotu materiālu. Vylet nails Studio Edition 4D krāsu gels ir gela īpašs veids, kas pilnīgi aizraut jums. Šī īpašā UV gel & krāsu gels ir īpaši konstruēts, lai izveidotu ārkārtas dizainparaugu. Tagad jūs redzēsiet nagu dizaina jaunu dimensiju jaunradi. Atšķirīgu dizainu var nevainojami veidoti ar gelu. Ne tikai nagu mākslas ziedu izdodas garantēta, padarot īpaša acs ķērājiem nagus. Gel biezi ir viskozs krēmveida un burku 5 ml pudelēs. Ir pieejams arī uzpildes 15 ml. Papildus tās unikālo plastiskums un konservēšanas īsā laikā visaugstāko kvalitāti padara ideāls sabiedrotais. Tādā veidā nekas nav nagu mākslas savām idejām. Gels var ļoti viegli un var būt projektēts saskaņā ar individuālajām vajadzībām. Varat beidzot īstenot savas idejas darbībā skaistu nagu dizains. Paļauties uz mūsu pieredzi un pievienoties izveidot skaistākajām nagu dizainu. Jūs vēlaties palaist garām šo želeja. Uzticēties mūsu augstākās kvalitātes.

Izmēri
+

0.033 Metri (m)
0.033 Metri (m)
0.026 Metri (m)

viskozitāte
+

plāns vidējs biezs

Ronis
+

UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

Pārskats

5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks