Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla / Vylet-Nails Revolution
Vylet-Nails Revolution lai nodrošinātu visaugstāko kvalitāti par labāko cenu krāsu gel

Sīkāka informācija
+

Daudzi skaisti nagi sapni un nezinu, kā tas var sasniegt. Tātad, tas ir viegli ar želeju vai akrila modelēšanu paveikt. Krāsu gels var iestatīt burvīgs akcentiem un izveidot skaistu modeļa slāņiem. Var atļaut brīvi darbojas iztēle būt. UV Gel & krāsu gels ir nagus kļūt nepieciešama. Ar mūsu želejas nagi Vylet revolūcijas sērija iegūt jaunāko UV gel gēli Paaudzes. Mūsu Vylet nagus revolūcijas nagu dizaina krāsu gel ir ideāls Dūmainības finest nagu dizaina pigmentācija. Krāsu intensitāti var Atkārtoti lietojot ietekme. Krāsu gelu var gan par Veidošanas želeja lietišķās, kā arī tieši par primer želeja. Uz savas radošās spējas ir neierobežotas, vai krāsoti nagi Francijas Ja rodas vai skaistākajām modeļus. Ar mazliet prakse var strādāja brīnišķīgi motīvi. Želeja ir jāpiemēro plānās. gaismas caur atļautu visa želeja un tā 100 % ige Konservēšanas garantēt. Uzticēties Tu mūsu pieredze ražotājs, mēs piedāvājam produktus no visaugstāko kvalitāti. Mūsu geli ir par līderi UV gēla pētījumu ražots un jūs pilnīgi pārliecināt. Tie visi ir labi apstrādāt un ar mūsu pilnīgi koordinēta želeja sērija Jūs vienmēr pareizos produktus uz rokas.

viskozitāte
+

plāns vidējs biezs

Ronis
+

UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

4.5

Pārskats

5
11
4
8
3
1
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks