Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla / Vylet-Nails Revolution
Pateicoties lielākai stabilitātei nagus Vylet-Nails Revolution asamblejas gel

Sīkāka informācija
+

Vēlaties modelis jūsu dabas nagiem mākslīgie nagi ar gēla tehnoloģija, dažu nagla gēli, kas tur būtu nepieciešams: gruntis gel, gel struktūru un plombēšanas gel. Ja nepieciešams, var lietot pat krāsu gels vai Glittergel. Tomēr ir jāpārliecinās, vai piemērot visus nagu želejas no tās pašas sērijas par jūsu nagus. Vienkārši, lai visi komponenti var saskaņot arī ar otru un nodrošināt jūs ar izcilu kvalitāti. Trīsfāžu modelis atrašanās vietas, kas piemērots Vylet nagus revolūcijas veidošanas želeja sērijas Vylet nagus revolūcija ļoti labi. Izmantot šī želeja dziedē gruntis gelā no tās pašas sērijas, kā otrais gela slānis. Modelis ar gelu struktūra pēc tam, kad tas nu ir maisa, C līknes. Šīs līknes ir svarīgi, lai jūs vienmēr biezāko piemērotu gel centrā. Nagla tip uz vidu, tas būtu nedaudz palielināts un atpakaļ piliens cuticles pašu cilpa. Jo ilgāk jūs vēlaties valkāt jūsu mākslīgie nagi, gaismu rādiuss nedrīkst būt spēcīgāka. Paturiet prātā, ka nagla nagu dizains lietojot lapu veidošanas želeja ne plānākas ir atļauti un nagu malas klaiņojošu gel nekavējoties ar rožkoka stick tīru. Struktūru gēla nagu studija kvalitātes skaņu, maza cena, nāk no produktu klāstu UV želeja & color gel. Nedrīkst vilcināties un gūt labumu no Vylet nagus revolūcijas NDED.

Ronis
+

UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

4.6

Pārskats

5
4
4
0
3
1
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks