Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla / Vylet-Nails Revolution
Vylet Nails Revolution Bāzes gēla

Sīkāka informācija
+

Ir daži klienti, ka tradicionālo UV gel & Krāsu gel nav atbildīgs vai ātrāk nekā parasti no naglu lai atrisinātu? Tad mums ir šeit tieši jums – jo Vylet naglas Revolūcija produkti ir paredzēti problēmu nagiem. Ar Šī jaunā UV gel var paaudzes, ja vien cilvēki ar problēmu nagiem, taukainos nagus, rievoti naglas vai citām problēmām, baudījums Nagu dizains un nagu modelēšanas vietām nāk māksla. Vylet nagi revolūcija Gruntis gel 15 ml nodrošina 100 % saķeres stabilitāti un paredz bezrūpīgu valkā nagu mākslas nagus. Ir paredzēta šī želeja [Riteņa – sliedes] saķeri starp veidošanas želeja un nagu uzlabošanas izstrādāti. Pat ja padoms tiek izmantota dabas nagla paplašinājums, nodrošina gruntis gela stingrību. Ja izmantojat šo produktu nekādu ierobežojumu attiecībā uz gala rezultātu atzīmēt, kā ar visām Nail art metodes ir piemērojamas un var apvienot. Šis produkts bija Gel laist tirgū, kas ļauj ik pēc veida problēmu nagiem lai dizaina un klientiem laimīgs ne tikai īstermiņā, vai Nāciet baudīt skaistu un pirmām kārtām uztur nail art naglas tika atļauts. Pārliecināt ne tikai sevi, bet arī jūsu klienti no mūsu Studija kvalitatīvus produktus, un jūs redzēsiet, priekšlaicīgi pārtraukts vai pastāvīgs nagi ir pagātnē. Jūsu klienti būs paldies, Ja jūs strādājat ar šiem produktiem.

Izmēri
+

0.064 Metri (m)
0.065 Metri (m)
0.045 Metri (m)

viskozitāte
+

plāns vidējs biezs

Ronis
+

UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

LED piemērota

LED gēli un atbilstošie piederumi sniedz iespēju modelēt nagus ļoti īsā laikā: LED gēli sacietē LED lampā vai CCFL lampā 30-90 sekunžu laikā, vai arī kā parasti zem UV lampas 120 sekundēs, tie ir noņemami un nav nepieciešams tos novīlēt. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti ir paredzēti lietošanai ar LED gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

5

Pārskats

5
5
4
0
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks