Sertificēts interneta veikals
Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Vairāk nekā 150 LED gēli
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla / Vylet-Nails Revolution
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Vylet Nails Revolution arktisks želeja
Sīkāka informācija
+
Ar skaistākajām modeļa slānis var uzburt UV želeja un krāsu gel. Viena iezīme daudzās geli ir izstrādāt reālu siltuma konservēšanas. Tas ir ne tikai karstu, bet tieši karstu. Tā tiek uztverta kā ļoti neērti, dažreiz sāpīgs, pat kā pareizus. Mums ir revolūcija gel. Mūsu Vylet nagus revolūcija Arktikas UV želeja ir daudz mazāk nekā citas želejas karsts. Šeit jums ir bet Nepalaidiet garām labas īpašības, kas padara tik populārs, citi Vylet nagus revolūcijas želejas. Pateicoties jaunākajiem pētījumiem, šīs želejas ir arī VEDA.Kad gels ar LED spuldzes ir rūdīts izskatās garlaicīga, tas tomēr nav problēma. Ar mūsu uzsūkšanās pie blīvējuma gela vai Gelpolish jūs saņemsiet jauki spīdēt top mētelis, lai pabeigtu savu naglu. Vai sacerot savu naglu galā tikai ar mūsu pulēšanas bloku spīdumu. Želejas revolūcija raksturojas ar visaugstāko kvalitāti. Tās var viegli apstrādāt un uzburt skaistu spīdumu uz nagiem. Kā viņi paši netraucētu pārvietoties, daudz darba iesniegšanu tiek saglabāta. Pat iesācējiem nagla dizaineri var ērti apstrādāt gel sērijas, jo konsekvences dod pietiekami daudz laika. Perfektus rezultātus, izmantot arī citas želejas sērijas, jo želejas LED ļoti labi saskaņot ar otru. Arī grūti vai tā sauktais problēmu nagiem, geli ir ideāli, jo tie ir lieliska saķere. Lifti būs gandrīz neiespējami. Želejas plānās pielietojams, tāpēc nav biezu slāni gēla nagu ir par to, kas padara par dabisko izskatu. Jūs vēlaties, lai šī želeja mīlestība un izmantot ne vairāk. Izveidot skaistākajām modeļa slāņi apskaust citus. Tas sacietē 120 sekundes normālos UV gaismas ierīcēm un 30-60 sekunžu laikā LED gaismas konservēšanas vienību.
viskozitāte
+
plāns vidējs biezs
Ronis
+
UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

LED piemērota

LED gēli un atbilstošie piederumi sniedz iespēju modelēt nagus ļoti īsā laikā: LED gēli sacietē LED lampā vai CCFL lampā 30-90 sekunžu laikā, vai arī kā parasti zem UV lampas 120 sekundēs, tie ir noņemami un nav nepieciešams tos novīlēt. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti ir paredzēti lietošanai ar LED gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
4.5
Pārskats
5
5
4
2
3
1
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks