Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla / Vylet-Nails Revolution
Revolūcija 4D krāsu želejas dizainu plastmasas nagu dizainu

Sīkāka informācija
+

Padarīt jūsu nagus 4D ekskluzīvs dizains. Jums, mēs esam izstrādājuši īpašu želeju, kas var veidoties un tas tikko sākas. Krāsu gela nagus Vylet revolūcija 4D ir stabils UV želeja un ļoti nepārskatāms krāsas želejas sastāvā. Ar šo produktu bez piepūles var uzburt rotājumi vai 3D modeļi, piemēram, ziedi un lapas, vienkārši par jūsu nagus. Mouldable gels ir arī konservēšanas īsā laika posmā. Atkritumi nav dārgo laiku un tik ļoti nedaudz tuvāk jūsu Traumnailart. Lapām tiek ražoti, piemēram: pabeigt bāzes modelēšanas un aizlīmējiet to. Noslaucīt sviedri slāni. Mazliet 4D veikt želeja ar birsti un nodot to vēlamajā vietā. Pēc tam maigi nospiediet krūmu vidū želeju un velciet to mazliet vienā virzienā. Pa vidu, tikai krāsu ar suku par Zellette sasūcies ar tīrāku un tad pāriet uz krūmu pusēs gar, gela izveidot lapu tip. Tagad jūs varat izrotāt papīra ar lodītēm vai oļiem. Neaizmirstiet konservēšanas! 4D Vylet nagus revolūcijas geli ir pieejami daudz pievilcīgas krāsas. Sniegt bezmaksas rein jūsu radošumu. Saturs: 15 ml. izveidot savu personīgo šedevrs ar 4D želejas nagi Vylet.

viskozitāte
+

plāns vidējs biezs

Ronis
+

UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

3.6667

Pārskats

5
1
4
0
3
2
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks