Sertificēts interneta veikals
Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
3 gadu garantija par visām ierīcēm
Vairāk nekā 150 LED gēli
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla / Vylet-Nails Revolution
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Vylet Nails Revolution 1 fāze gēls
Sīkāka informācija
+
Absolūts must-have no kategorijas UV želeja un krāsu gel mūsu Vylet nagus revolūcija 1 fāze-Builder gel. Tas ir daudzpusīgs talants zem profesionālā želejas un var tikt mainītas, jūsu nagu dizaina modelēšanas izmantot. Nagu modelēšanas visus slāņus var ar šo speciāli izstrādāta fāzes Builder gel jāizstrādā atsevišķi. Mūsu augstas kvalitātes produkts ir pastāvīgi pārbauda un ir Tas attīstās nepārtraukti. Tas ir papildināts cietuma pastiprinātājs. Kopā ar papildus izmantot praimeri (piemēram, no Vylet Nails revolūcijas sērija), kas palīdz jūsu nagi ir milzīgs Izturību. It īpaši, ja jums ir dabas nagiem, uz kuru visas Modeļa vietu materiālus vēlaties paturēt slikti, tas ir glābšanas risinājums. Mūsu 1 Phase Builder gel ir vidēja viskozitāte un tāpēc nav tik ātri, Nagu malas. Labāko darbu viegli peldošu naglu, tas Tā pat ilgāk paliek vēlamajā atrašanās vietā. Tas ir posms Builder gel sauc, jo tam ir nepieciešama turpmāka UV gēli. Tā ir universāla Nagu dizains gelu, kas paplašina automātiski gluda un pēc konservēšanas gaismas konservēšanas vienību 180 sekundes ir brīnišķīgs laiks spīdēt sasniegt. Var diezgan viegli vērā joprojām krāsu un pat krāsu pigmenti Apkaisīt mitrie mūsu profesionālo produktu slānī. Atradīsiet mūsu interneta veikalā Dažādus padomus jums rakstu. Sākt ceļojumu un pasūtījuma Tagad jūsu mīļākie produktiem.
Izmēri
+
0.064 Metri (m)
0.065 Metri (m)
0.045 Metri (m)
viskozitāte
+
plāns vidējs biezs
Ronis
+
UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

LED piemērota

LED gēli un atbilstošie piederumi sniedz iespēju modelēt nagus ļoti īsā laikā: LED gēli sacietē LED lampā vai CCFL lampā 30-90 sekunžu laikā, vai arī kā parasti zem UV lampas 120 sekundēs, tie ir noņemami un nav nepieciešams tos novīlēt. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti ir paredzēti lietošanai ar LED gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+
Kopējie novērtējumi
3.8
Pārskats
5
2
4
2
3
0
2
0
1
1

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€
nded starptautisks