Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla / Vylet-Nails Revolution
Pateicoties spilgti baltais franču nagu Vylet-Nails Revolution francijas gel

Sīkāka informācija
+

Tu gribi protams balta naglu tips Franču revolūcijas gels, sasniedzams Vylet nagus to. Sāciet jūsu nagu modelēšana ar attaukošanas dabas nagiem. Aptraipīt savu naglu ar bufera virsmu, tad vienkārši asināt nagus dabas ar smalku vīli. Pielāgot jūsu izvēlēto naglu tips un līme uz tiem ar naglu līmi uz savus nagus. Ar kuteris, sagriezti mākslīgie nagi un tos failu veidā. Pēc failu pārejai no mākslas uz dabiskās nagu dzīvoklis. Piemērot galvojumu aģents dabas naglai uz un aiz želeja. Atļaut nocietināt gruntis želeja un tad veidošanas želeja un piemērot gel tieši franču valodā, vēlāk par nagu tips. Protams gels var pielietot top tieši pēc gruntis gel. Pašlīmējošās franču valodas veidne ļauj var rediģēt tikai tip ar birsti un nocietināt. Piemērojot, plānās attiecas gēla nagu galu. Tādējādi gaismas konservēšanas vienību var spīdēt cauri pilnīgu želeja un sacietē līdz 100 %. Kopš Francijas želeja sērijas Vylet nagus revolūcijas medus efekts ir tas izlīdzina, pati patstāvīgi, un ļaus ietaupīt papildu iesniegšanas darbu. Šī no produktu klāstu UV gel & krāsu gel gel ir pieejams augstas kvalitātes nagu studija kvalitātes ar mums.

Ronis
+

UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

4.5

Pārskats

5
2
4
2
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks