Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla / Vylet-Nails Elements
Vylet Nails Element Sculpting gēls

Sīkāka informācija
+

Ar super elastic modelēšanas gel no Vylet naglas Jūs saņemsiet kvalitātes produkts, kura biezums sakarā ar tās elementu series Viskozitāte ārkārtīgi elastīga apstrādei. Vylet naglas Elementu modelēšana želejas 15 ml bieza ir jauns viskozitāte. tikai ļoti nedaudzi UV gel & krāsu Gelen pastāv. Pie Izmantojiet šo gels ir pārliecināts, ka tas pirms katras lietošanas maisa. Šī modelēšanas būs želeja kā otro kārtu želeja ar iepriekš lietišķās un dziedē primer gel mētelis piemērota. Bieza viskozs Modelēšanas gela nagus Vylet elementi tiek piemērots tik biezs, nagu dizains gel (C līkne) pāreju no augstākā punkta Nagu dizains ir padoms un mākslīgo nagu. Izmantojot šo želeja naglas dabisko izskatu, jo tas iegūt ne katru gel izveido. Daudzi dizaineri nagla jau izmanto šo modelēšanas želeja ar viņu Studijas, jo tā ir ļoti elastīga programma un ļoti pievilcīgas attiecībā uz lietojumprogrammu un lietot naglu dizains. Izmantojot īpašu želeju ota var ir viegli piemērot gēla nagu. Materiāli un iegūt daudz vairāk želejas arī no Vylet nagus elementu sērijas mūsu veikalā. Šis jaunais produkts sev, un Vils būt pārsteigti un uzburt visvairāk skaisti nagi.

Izmēri
+

0.066 Metri (m)
0.07 Metri (m)
0.042 Metri (m)

viskozitāte
+

plāns vidējs biezs

Ronis
+

UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks