Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla / Vylet-Nails Elements
Vylet Nails Element noslēgšanas gēls

Sīkāka informācija
+

Pēc tam, kad pabeigta nagu modelēšanas un Dekorēšanas Nagi tiek darīts, būs absolūti perfektu nagus un augstas kvalitātes izglītība. Ar šo apdare ar nagiem Vylet elementiem Blīvējuma želeja 15 ml iegūt nagi ir ideāls skrāpējumiem izturīgs un augstas spīduma pakāpi, kas aizsargā nagus no ārējiem spēkiem. Uz Vylet nagi blīvējuma gel elements ir iestatīts uz dziedē Ēkas gel plānās un tad izārstēta. Uz Konservēšanas ilgums atkarībā no UV vienību atšķiras un parasti ir starp 2 un 4 Minūtes. Nagi ir jābūt aprīkotiem ar naglu mākslu, ir lai nodrošinātu, ka tas tiek darīts pirms lietošanas sealer želeja, jo Attēlo finiša blīvējuma gela nagus. Ne katrs UV gel & Krāsu gels ir piemērotas alerģijas slimniekiem, bet nav šīs augstas kvalitātes Produkts. Ar cietumu drošība ir 100 % pie Vylet naglas Blīvējuma gel augstas kvalitātes produktu studija kvalitātes elements. Uz Šī želeja viskozitāte ir vidēja viskozitāte un purpursarkanu krāsu. Saviem klientiem un Jums tiks pārņemta ar šo skaisto, viegli piemērojamas gel kas liek žilbinošas spīdums ietekmi uz naglu. Mūsu produkti tiek visu par jaunāko tehnoloģiju un attīstības stāvokli nagu dizains Rūpniecība. Papildus šo noslēgšanas želeja, mēs veicam daudzas citas želejas mūsu sortimentā, ko jūs varat atrast mūsu veikalā.

Izmēri
+

0.068 Metri (m)
0.068 Metri (m)
0.042 Metri (m)

viskozitāte
+

plāns vidējs biezs

Ronis
+

UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

LED piemērota

LED gēli un atbilstošie piederumi sniedz iespēju modelēt nagus ļoti īsā laikā: LED gēli sacietē LED lampā vai CCFL lampā 30-90 sekunžu laikā, vai arī kā parasti zem UV lampas 120 sekundēs, tie ir noņemami un nav nepieciešams tos novīlēt. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti ir paredzēti lietošanai ar LED gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

4

Pārskats

5
1
4
0
3
1
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks