Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla / Vylet-Nails Elements
Vylet-Nails Elements francijas želeja paredzēta dabas nagiem

Sīkāka informācija
+

Jūs atradīsiet, ka jūsu nagus vienmēr saskaņā ar modeli, tomēr Nē Izstarot dabiskumu? Don't worry, Vylet nagus elementi Želeja ir pareizs tikai franču valodā. Šī UV-franču spodri gels ir tās vistīrāko vislabāko lēmumu par dabas Francijas izskatu. Ir lietotas vienreiz gruntis slānis jūs varat vai nu būvēt slāni no sērijas Vylet naglas Turpmāko modeli elements vai vienkārši turpināt ar franču gel. Atrast krāsas iepriekš, pēc Francijas: mīksts balts, balts,. Piena vai no jūsu izlases, debesu balta rozā un pieņemt, ka pirmo mēteli par jūsu nagus. Pēc konservēšanas, ja vēlaties, varat modelētu vairāk slāņiem. Katra Plānās gela slānis būtu jāpiemēro tā, lai 100 % ige Tiek garantēta izārstēt ar UV lampu. Gandrīz visas šīs krāsas Plānas viskozitāte, mīksto balto krāsu kas ir biezs viskozs. Pateicoties medus efektu želeju vienmērīgi pārvietojas pati par sevi, un tādējādi vienkāršojot problēmu-free apstrādi ar unsschlagbaren rezultātu. Ir tik krāsains naglas žēl un mīlestība vairāk dabiskumu, būtu Jebkurā gadījumā šīs augstas kvalitātes Francijas gel jums izvēlēties. Joprojām neizšķirts? Tad jūs vienkārši katrs meklēt augstas kvalitātes UV gel & krāsu gel šo slaveno produktu klāsts par mūsu veikalā. Tad jums ir noteikts mūsu par Pantu pieņemt lēmumu.

Ronis
+

UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks