Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla / Vylet-Nails Elements
Vylet-Nails Elements veidošanas želeja palīdz nagu modelēšana

Sīkāka informācija
+

Vylet nagi elementus veidot gels ir želeja, kas ļauj modelis C līknes (spiediena punktu). Jūs tādējādi stabilizē mākslu un dabas naglu un tādējādi novērstu pārtraukumu stresa punktu apgabalā. Tāpēc ir svarīgi, tātad piemērot šis gela slānis pēc dziedē gruntis gel ir augstākais punkts pa vidu. Pārliecinieties, ka jūs no augšas līdz vidum ar gēla nagu nedaudz palielināts un atkal samazināsies līdz cuticles pašu ielokā. Pusēs, piesargāties, ka jūs tur strādāt ne plānāks. Naglu garums ir struktūras gela biezums. Jo ilgāk naglu, jo spēcīgāks sprādzes vajadzētu. Ja uzskatāt, ka pa naglu, C līknes nav var izskatīties kā kalnu, bet vairāk kā maigu vilnis. Katra UV gel gel & krāsa ir pirms lietošanas sakratīt. Varat izvēlēties starp šiem trim variantiem krāsu un šīs viskozitāte ēkas želejas: - Rosé - skaidra un rozā - Milky, standarta viskozitāte. -Skaidri želeja pēc biezā viskozi un vidēja viskozitāte. Visi četri UV gēli pievilcīgs dizains tīģelī mums tiešsaistes veikalu un studijas kvalitātē pieejamas. Joprojām izskatās mūsu veikalā un pasūtīt šo un citas želejas Vylet nagus elementu sērijas pirkstu nagus.

Ronis
+

UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

4

Pārskats

5
0
4
1
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks