Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla / Vylet-Nails Elements
Vylet Nails Element Bāzes gēla

Sīkāka informācija
+

Rokas un nagi tiek pakļauti augsta līmeņa stress katru dienu, jo tas ne vienmēr ir viegli manicured rokas. Ikdienas dzīvē, ir daudzas lietas, ko sabojāt jūsu fingernails kā, piemēram, tīrīšanas līdzekļiem. Tomēr skaisti nagi nav nepieciešams paliek sapnis. Mākslīgo nagu tips un modelis slāni gēla vai akrila dabas nagiem ļoti labi aizsargāti un rokas izskatās glīts. Dabas nagiem sasniegt vajadzīgo garumu, viņi var pastiprināt bez padomi ar gelu. Gel & krāsu gels var ar daudziem dažādiem produktiem no UV izveidot skaistākās darbi. Vylet nagus elementi ļoti plaša izvēle starp citiem ir mūsu pirmatnējā Vylet nagus elementi gels, kas veido katra modeļa slānis perfektu pamatu. Tas ir tāpat kā visas mūsu augstākās kvalitātes produktiem un ir ilgu glabāšanas laiku. To stingri ievēro naglu un padara gandrīz neiespējamu lifta modelis varētu. Gruntis gels ir maigs dabas naglu, un to var izmantot ēka ar padomiem, kā arī tīra daba nagu nostiprināšana. Pārbaudiet mūs un mūsu produktiem. Jūs iepriecina mūsu primer gel. Varat arī izveidot skaistu modeļa slāņiem un Naildesigns. Tu vēlēsies garām želeja.  

Izmēri
+

0.069 Metri (m)
0.071 Metri (m)
0.042 Metri (m)

viskozitāte
+

plāns vidējs biezs

Ronis
+

UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

LED piemērota

LED gēli un atbilstošie piederumi sniedz iespēju modelēt nagus ļoti īsā laikā: LED gēli sacietē LED lampā vai CCFL lampā 30-90 sekunžu laikā, vai arī kā parasti zem UV lampas 120 sekundēs, tie ir noņemami un nav nepieciešams tos novīlēt. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti ir paredzēti lietošanai ar LED gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+

Kopējie novērtējumi

4.5

Pārskats

5
1
4
1
3
0
2
0
1
0

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks