Mūsu hotline: +49 (0) 2428/8198992
Sertificēts interneta veikals
Vairāk nekā 150 LED gēli
3 gadu garantija par visām ierīcēm
No pasūtījumu vērtības no 29 €, mēs sniegsim jums kuģniecības izmaksas!
Jūs atrodaties šeit: Nagu dizains / Gēla / Vylet-Nails Elements
Vylet-Nails Elements 4D krāsu gel plastmasas nagu dizains

Sīkāka informācija
+

Visbeidzot, dizaina mākslas var arī unikāli skaists 3D vai būt uzbūra Naturnagl. Tāpat kā visas modeļa slāņiem nagu un nagu dizains Izmantoti varianti šeit pārāk radošuma bez ierobežojumiem. Uz speciāli izstrādāti un aktuāla nagu dizaina tehnoloģijas gaidāmās Vylet nagus elementi 4D krāsu gels, kuru tā arī ir daudzas citas krāsas naglas dod nesalīdzināmi lielu 3D FARB un motīvu spēle. Tas ir tikai pāris UV želeja & color gel produkti var izveidot, kuru 3D optika. Ar želejas nagi Vylet elementi vēlmes piepildīsies. Pateicoties tās augstas viskozitātes īpašums un tā unikālo Plastiskumu, šis gels ir absolūts favorīts starp nagu dizaineri. Tās īpaša īstermiņa Konservēšanas ilgums aptuveni 1,5 līdz 3 minūtēm ir arī ļoti pievilcīgs, ja jūs uzskatāt, nagu modelēšanas apstrādes laiks. Tu Tātad ir ārā uzreiz pateicoties 4D krāsu želejas Vylet nagus elementus no sērijas iespēju projektēšana ekstravagants Nailarts un jūsu klientiem, lai pārsteigt ar jaunām iespējām, nagu dizains. Pārliecināt sevi mūsu augstas kvalitātes studijas kvalitātes produktiem un parādīt, cik maza vai liels mākslinieks liek jums un ļaujiet jūsu iztēli un Atlaist mākslīga vai dabiska naglas dizaina jaunradi. Telpiskus objektus uz naglām jābūt vairs vairāk paliek tikai sapnis - tie tiks Realitāte.

viskozitāte
+

plāns vidējs biezs

Ronis
+

UV piemērota

Veido perfekti stingrus un izturīgus nagus ar UV gēlu un atbilstošajiem piederumiem: UV gēli ir pieejami daudzās dažādās krāsās un tekstūrās, un tie sacietē UV lampā vai CCFL lampā 120 sekundēs. Ar šo zīmogu apzīmētie produkti izmantojami tikai ar UV gēliem.

skābēm

Tie ir hypo alerģiskajām un joprojām būtu jauki nagi nepadodas. Pēc tam izmantot tikai acid gel, jo tas ir piemērota cilvēkiem ar alerģijām.

Atsauksmes
+

Nav šajā valodā šim postenim komentārus.

Ekskluzīvus piedāvājumus.Tikai par jums. Piereģistrējies tagad! kvīts derīga līdz 31.12.2012, tiklīdz lietotājs var pārlūkot no iepirkumu vērtība ir 40 €
5€

nded starptautisks